RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuduz Görmek

Rüyada kuduz köpek veya kuduz olmuş bir hayvanla karşılaşmanız size kin besleyen bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Eğer kuduz olmuş hayvan size rüyanızda zarar vermişse, düşmanınız size zarar vermek için planlar içine girmiş demektir. Rüyanızda kuduz olan hayvanı öldürür veya onu etkisiz hale getirirseniz, düşmanınızın planları işe yaramayacak demektir.

Rüyada kuduz köpek görmek tabiri

Rüyada kuduz köpek sizi ısırırsa

Rüyanızda kuduz köpek sizi ısırmışsa korkmayın. Bu hayra alamettir. Düşmanlarınız size zarar veremeyecektir.

Bu rüyanın psikolojik yorumu ise biraz farklıdır. İçsel öfkelerinizi, kin ve nefret duygularınızı fazlasıyla bastırıyorsunuz. Bu duygularınızdan dolayı kendinizi suçlamamalı, tüm diğer olumlu duygular gibi öfke ve nefretin de bir duygu olduğunu kabul etmelisiniz.

Rüyada kuduz köpek öldürmek

 Rüyanızda kuduz köpeği öldürürseniz, gerçek yaşamınızdaki düşmanlarınıza galip geleceksiniz demektir.

Rüyada kuduz olmak

Eğer rüyanızda kuduz olmuşsanız, bu bir bakıma psikolojik anlama sahip bir rüya demektir. İçine bastırdığınız öfkeleriniz rüyanız aracılığıyla dışa vuruyor. Bastırdığınız öfkeleriniz sadece rüyanızda sizi rahatsız etmeyecektir. Bir duyguyu fazla bastırmak, sosyal yaşantınıza ve kendi içsel huzurunuza zarar verir. Bu nedenle yaşamınızda sizi öfkelendiren ve kötü hissetmenize neden olan şeyleri fark etmeli ve onları nasıl çözeceğinizi düşünmelisiniz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kuduz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. murat (10 Ocak 2015 saat: 05:11)

    eskiden oturduğumuz muhite benzeyen bir mahalde eşimle birlikte gezer iken,Cami minarelerinin yıkılmış olduğunu görüyorum. yalnız bir tanesinin yıkılmamış olup yere paralel yattığını gördüm. fakat bu minare devrilmekten daha ziyade, bir makine veya bir mekanizma gibi yavaş-yavaş yere doğru yatıyor. bunu eşime gösteriyorum, fakat eşim bana inanmıyor, şaka yaptığımı düşündüğü için bana kızıyor. ben onu ikna etmek çabalıyorum, hatta böyle bir minare yapılması hoşuma gittiği için bunu gülümseyerek anlatıyorum. o esnada tüyleri sim-siyah olan çok güzel, orta boylarda bir köpek görüyorum. ben köpeğe sesleniyorum, köpek şımarık hareketlerle bana doğru geliyor. eşim köpeklerden korktuğu için uzaklaşmamı söylüyor. fakat ben köpekle çok kısa bir zaman oynuyorum ve gitmesini söylüyorum. köpek gitmek istemiyor bana hırlıyor ve gözlerinin yavaş-yavaş kırmızı olmaya başladığını(önce sol gözü, sonra sağ gözü)görüyorum. köpek kuduz diye eşime yüksek sesle sesleniyorum, o da benim köpekten kurtulmamı istiyor. ben köpeği (köpeklerin ayaklarına doğru kıvrılıp yatma pozisyonunda) kucaklayıp ileri atmaya çalışıyorum, ama fırlatınca elimi dişleriyle tutuyor ancak dişlemesine rağmen çok küçük bir ısırık oluşuyor. ikinci kez toparlayıp atmaya çalışıyorum. sonrasında ise kendimi bir sedyede karnıma, avucumda bulunan 3 yada dört adet sarı sıvı dolu bir şişeden kuduz ilacı enjekte ediyorum. rüyam bu kadar. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Rabbim sizden razı olsun.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,