RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuğu Görmek

Rüyada kuğu görmek, ince boyunlu, hoş giyimli, edalı ve gösterişli bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin yakınlarında ve hayatında olan biridir. Rüyada kuğu görmek, şifa ve kurtuluş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin tuttuğu dileklerin gerçekleşeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, kurulu düzeni olacağına ve rahatlık bulacağına işaret eder. Kişi, istediği işe, eve, kazanca ve hep hayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kuğu Yumurtası Görmek

Rüyada kuğu yumurtası görmek bereket anlamına gelir. Allah’ın rüya sahibine istediğinden de fazla rızık ve kazanca kavuşmasını nasip edeceği anlamına gelir. Kişi dürüst ve azimli çalışması sayesinde Allah emeklerini boşa çıkarmayacak demektir. Bazı rüya tabirlerine göreyse her çeşit kuş yumurtası evlat sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Kuğu Yakalamak

Rüyasında kuğu yakaladığını gören kişinin fırsatlar dünyasının kapısını aralayacağına ve çok büyük bir şans elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş ile ilgili olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Kuğu Görmek

Rüyada beyaz kuğu görmek, rüya sahibinin melek kadar temiz kalpli, su gibi duru ve güzel, alçak gönüllü, iyi niyetli, gözü tok, gönlü bol ve halden anlayan bir kişi ile bir araya geleceğine ve bu kişiden pek çok konuda iyilik göreceğine delalet eder.

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, bir kadın olarak yorumlanır. İşinde gücünde, dinde ve ahlakta güzelliğe kavuşmuş, gereksiz söz söylemeyen, haddini aşmayan, ağırbaşlı ve oturaklı bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyada Kaz Eti Görmek

Rüyada kaz eti görmek, rüya sahibinin dostlarından beklediği bir menfaati, tanıdığı ama çok yakın olmadığı bir kadından göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin düştüğünde elini uzatıp onu kaldıracak bir kadına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!