RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuğu Görmek

Rüyada kuğu görmek, ince boyunlu, hoş giyimli, edalı ve gösterişli bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin yakınlarında ve hayatında olan biridir. Rüyada kuğu görmek, şifa ve kurtuluş olarak yorumlanır. Rüya sahibinin tuttuğu dileklerin gerçekleşeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, kurulu düzeni olacağına ve rahatlık bulacağına işaret eder. Kişi, istediği işe, eve, kazanca ve hep hayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kuğu Yumurtası Görmek

Rüyada kuğu yumurtası görmek bereket anlamına gelir. Allah’ın rüya sahibine istediğinden de fazla rızık ve kazanca kavuşmasını nasip edeceği anlamına gelir. Kişi dürüst ve azimli çalışması sayesinde Allah emeklerini boşa çıkarmayacak demektir. Bazı rüya tabirlerine göreyse her çeşit kuş yumurtası evlat sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Kuğu Yakalamak

Rüyasında kuğu yakaladığını gören kişinin fırsatlar dünyasının kapısını aralayacağına ve çok büyük bir şans elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin iş ile ilgili olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Kuğu Görmek

Rüyada beyaz kuğu görmek, rüya sahibinin melek kadar temiz kalpli, su gibi duru ve güzel, alçak gönüllü, iyi niyetli, gözü tok, gönlü bol ve halden anlayan bir kişi ile bir araya geleceğine ve bu kişiden pek çok konuda iyilik göreceğine delalet eder.

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, bir kadın olarak yorumlanır. İşinde gücünde, dinde ve ahlakta güzelliğe kavuşmuş, gereksiz söz söylemeyen, haddini aşmayan, ağırbaşlı ve oturaklı bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyada Kaz Eti Görmek

Rüyada kaz eti görmek, rüya sahibinin dostlarından beklediği bir menfaati, tanıdığı ama çok yakın olmadığı bir kadından göreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin düştüğünde elini uzatıp onu kaldıracak bir kadına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuğu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. emel (14 Ekim 2015 saat: 14:33)

    Komşumuzun evinin önünde iki kaz ve devekuşu karışımı bi kuş kuluçkaya yatmış. Onları bizim eve doğru kovalıyorm altından çok sayıda yavru da çıkıyor bizim eve gidiyor.ben onları kovaladktan sonra birisi bana kırmızı suya veya kana benzer birşey fışkırtyor.yanımda bayan akrabamda var.

  2. Kezban (25 Ağustos 2015 saat: 11:36)

    Rüyamda biri erkek biri dişi 2 beyaz Kuğu deniz kenarındaki bir evin çatısinda duruyorlardi.sevgilim ve bende el ele onları izliyorduk.Kuğular birbirleriyle oynasıyorlardi sonra biri uçarak hemen yanındaki denize gitti ve ordan büyük bir balık yakaladı ve tekrar çatıya konarak yemeye başladı.yorumlarsaniz sevinirim

  3. nil (08 Nisan 2015 saat: 08:39)

    Denizden çıktım orman alanı gördüm. Ormanın ortasındaki açıklıkta üç kız vardı. Ortalarında da birinin etrafını sarmışlar. Ayaktalardı. Sonra yanımdaki bir şey ya da biri (ne olduğunu hatırlamıyorum) o üç kızın kuğu olduğunu ve üçünün de ortadaki adama ilk görüşte aşık olduğunu (hem de adam ölü olmasına rağmen) söyledi. Adamın ölü olduğunu da anlayıp uyandım. Yani daha doğrusu bilincim yerine geldi. Bir ara bunu bir kitaba mı yazsam diye düşünmüştüm uyanmadan. Yani çok derin uyumuyordum ama etkileyici bir rüyaydı… Kizlar kuğuymus ama ben insan suretinde gordum onları. Bunun bir anlamı var mı varsa nedir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,