RuyaTabirleri.com

Rüyada Kukla Görmek

Rüyada kukla görmek, rüyayı gören kişinin her zaman tabir yerindeyse iyi niyetlerinin kurbanı olduğuna, insanlara gösterdiği anlayış, güler yüz ve tevazu nedeni ile su istimal edildiğine, bunun biraz da dostunu düşmanından ayırt edemeyişi nedeni ile yaşandığına işaret eder. Rüya sahibi herkesi kendisi gibi riyasız, yalansız ve çıkarsız olarak görmekle hata ediyor ve zarar görüyor demektir.

Rüyada Kukla Olmak

Rüyayı gören kişinin kendi iradesi ve kararları ile hareket edemediğine, çevresi tarafından yönetilmeye çalışıldığına, başkaları tarafından yönlendirildiğine, dolduruşa getirilmeye çalışıldığına ve onun bu durumundan faydalanmak isteyenlerin amacına ulaşarak onun sırtından nemalanmayı başardıklarına rivayet edilir.

Rüyada Kukla Oynatmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ulaşmayı çok istediği bir amacına, kendi girişimleri, birikimleri ve adımları ile nail olmayı başaracağına, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kukla Yapmak

Rüyayı gören kişinin baskın bir karakteri olduğuna bu nedenle hayatının tamamına kendisinin hükmettiğine, bundan ödün vermediği gibi ailesini ve yakın çevresini de kendi bildiklerini benimsetmek ve uygulatmak için çabaladığına yorulur.

Rüyada Kukla Bebek Görmek

Rüyada kukla bebek görmekle, kukla görmek aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin bazı insanlar tarafından kullanılmaya çalışıldığına alamet eder. Rüya sahibinin çıkarcı ve kötü niyetli kişilerce, onların isteğine göre hareket etmeye yöneltildiğine, hayır demeyi öğrenmediği sürece de bunu hep yaşamak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Kukla Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki fırsatçı kişilerin varlığına alamet eder. Rüya sahibi bu kişilere taviz verirse varını yoğunu onlara kaptıracak, yakasını ve kolunu onlardan kurtaramayacak, her geçen gün daha fazla dibe çökecek ve kendisini kullanılmış gibi hissedecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!