RuyaTabirleri.com

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek, hem mutluluk hem mutsuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hane içinde yaşayacağı sorunlu ve sıkıntılı günlere işaret eder. Aile içinde bazı tatsızlıklar yaşanacak ve bu nedenle aile bireyleri arasında uzaklaşma, soğuma ve kin ortaya çıkacak demektir. Evdeki bu huzursuz ortam sürdükçe de rüya sahibi akşam olduğunda eve gitmeyi hiç istemeyecek kadar durumdan olumsuz etkilenecek ve huzuru kaçacak diye yorumlanır. Rüyada kül görmek, öte yandan da meydana gelecek olan güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi sağlık bulacak, enerjisi yerine gelecek, iş hayatında performansının artması sayesinde bol kazanç elde edecektir.

Rüyada Kül Temizlemek

Rüya sahibinin malını da parasını da haybeye işler yüzünden tüketeceğine ve ileride de sefil ve yoksul bir hale düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda fayda getirmeyecek işlerle meşgul olup hem vakit hem de nakit kaybetmeye yorulur.

Rüyada Kül Yemek

Hile ve fesat ile elde edilmiş zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibi, ahirette nasıl hesap vereceğini hiç düşünmeden, günaha bata çıka, başkalarının hakkını çalarak büyük bir servete sahip olacak demektir. Kişi böylece günahkâr olacaktır.

Rüyada Kül Boşaltmak

Rüyasında kül boşalttığını gören kişi maddi zarara uğrayacak ve para kaybedecek demektir. Büyük bir beklenti ile girdiği ve çok umutlu olduğu işlerden de düş kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kül Toplamak

Dünya malı biriktirmeye işaret eder. Rüya sahibi birden fazla eve, arabaya ve yazlığa sahip olacak, bununla da gurur duyacak demektir.

Rüyada Kül Süpürmek

Hane içinde kısmetin tek tek aile bireylerine yayılmasına bu nedenle hane içinde her gün yeni bir sevinç ve mutluluk yaşanmasına tabir edilir. Aile içinde büyük bir şans dönüyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: