RuyaTabirleri.com

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek, hem mutluluk hem mutsuzluk anlamına gelir. Rüya sahibinin hane içinde yaşayacağı sorunlu ve sıkıntılı günlere işaret eder. Aile içinde bazı tatsızlıklar yaşanacak ve bu nedenle aile bireyleri arasında uzaklaşma, soğuma ve kin ortaya çıkacak demektir. Evdeki bu huzursuz ortam sürdükçe de rüya sahibi akşam olduğunda eve gitmeyi hiç istemeyecek kadar durumdan olumsuz etkilenecek ve huzuru kaçacak diye yorumlanır. Rüyada kül görmek, öte yandan da meydana gelecek olan güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibi sağlık bulacak, enerjisi yerine gelecek, iş hayatında performansının artması sayesinde bol kazanç elde edecektir.

Rüyada Kül Temizlemek

Rüya sahibinin malını da parasını da haybeye işler yüzünden tüketeceğine ve ileride de sefil ve yoksul bir hale düşeceğine işaret eder. Aynı zamanda fayda getirmeyecek işlerle meşgul olup hem vakit hem de nakit kaybetmeye yorulur.

Rüyada Kül Yemek

Hile ve fesat ile elde edilmiş zenginliğe tabir edilir. Rüya sahibi, ahirette nasıl hesap vereceğini hiç düşünmeden, günaha bata çıka, başkalarının hakkını çalarak büyük bir servete sahip olacak demektir. Kişi böylece günahkâr olacaktır.

Rüyada Kül Boşaltmak

Rüyasında kül boşalttığını gören kişi maddi zarara uğrayacak ve para kaybedecek demektir. Büyük bir beklenti ile girdiği ve çok umutlu olduğu işlerden de düş kırıklığı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kül Toplamak

Dünya malı biriktirmeye işaret eder. Rüya sahibi birden fazla eve, arabaya ve yazlığa sahip olacak, bununla da gurur duyacak demektir.

Rüyada Kül Süpürmek

Hane içinde kısmetin tek tek aile bireylerine yayılmasına bu nedenle hane içinde her gün yeni bir sevinç ve mutluluk yaşanmasına tabir edilir. Aile içinde büyük bir şans dönüyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kül Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. öznur (18 Mayıs 2014 saat: 01:11)

    Ruyayi tam olarak hatirlamiyorum yalniz bir masada oturuyorum dusunceliyim sigara iciyorum her zamanki gibi sonra bir kac tane icip kül tablasının üzerine pecete atiyorum sonrada karnimin aciktigini hissederek o peceteyle birlikte külü agzima atiyorum ve yiyorum tuhafma gidio yerken sonra da uyaniorum normalde sigara icerim heleki dusunceli oldugum zamanlarda da bu aralarda bazi kisisel ozel sikintilarim var acaba bundn mi etkilendim ya da anlami neyse bir sekilde bilgi almam mumkun mudur ?

  2. ayla (29 Ocak 2014 saat: 02:14)

    rüyamda başbakanın arabasına binmişim iki kşi güvenlik var aracın içndeyiz ağızlarında sigara var elime sigara külü bulaşıyor arkadaşımamdan mendil istiyorum sileyim diye temizliyorum sonra araç duruyor iniyoruz geri dönüyorum araca çantam arçta kalmış bir baktım küçük bir kız çocuğu çantamı çalmış bende fark ediyorum hırszı var diye seslaniyorum o arada güvenlikler kızı yakalıyor çantamı alıyorum içinden biraz para almış onları alıyorum geri sonra düşünüyorum biraz vereyim diye kıza sonra diyorum ama bu paralar çocuklarımın diye içimden 5tl vereyim diyorum ihtiyacı var diyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,