RuyaTabirleri.com

Rüyada Külah Görmek

Rüyada külah görmek, iş konusunda manevra yapmak zorunda kalınacağını ifade eder. Daha açık söylemek gerekirse, kişinin bazı hatalarını telafi etmek için hem çok çalışacağını, hem de durumu idare etmek için bir müddet dikkatleri kendi üzerinden çekmek isteyeceğini ifade eder. Tedirginlik anlamına geldiği gibi, bir kabahatten ötürü mahcup duruma düşmek ve amirlerle arada gerginlik yaşamamak için her adıma dikkat etmek demektir. Çok fazla anlama gelen bu rüya aynı zamanda kişinin yakın çevresinde bazı kişilerin samimi olmadıklarını ve rüya sahibine iyi görünüp arkasından olumsuz konuşmalar yaptıklarını, bu kimselere güvenmek veya onlarla iş yapmak halinde sonucun hüsran olabileceğini ifade eder. Yeni iş anlaşmaları yapmadan önce karşı taraf hakkında bilgi almak veya yakın zamanda ortaklı işler yapmamak konusunda da uyarıcıdır.

Rüyada Külah Takan Birini Görmek

Sorumluluk almaktan uzak, insanların emekleri üzerinden kendisine pay biçen, işini bilen kimselerin yakın çevrede bulunduğunu ve özelikle rüya sahibinden çıkarı olan kişilerin maddi anlamda beklentiler içinde olduklarını bildirir. Kendisine söylenen bir yalanı ortaya çıkarmak veya yalan söyleyen biriyle arkadaşlığını kesmek manasına da gelir.

Rüyada Külah Satmak

Kişi için pek de hayırlı bir rüya sayılmaz zira yanlış bir yolda ilerlediğini ifade eder ve bir anlamda uyarıcıdır. Kısa vadede kazanç elde etmek için yakın çevreyle iş yapan ancak bu kimselere gerçekleri tam olarak ifade etmeyen rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda zor bir pozisyona düşebileceğini, her ne olursa olsun dürüstlüğünden ödün vermeden hareket etmesinin kendisi için çok daha hayırlı sonuçlar vereceğini tabir eder.

Rüyada Külah Görmenin Psikolojik Yorumu

Külah kişinin değişken ruh haline ve düşüncelerinde tutarsızlık içinde olduğuna vurgu yaparken bu durumun nedeninin içinde bulunulan şartlardan kaynaklandığını ifade eder. Sahip olunan hayatın arzu edildiği gibi ilerlememesi yüzünden kendisine hedef koymakta zorlanan kişilerin sürekli fikir değiştirdiğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!