RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulak Deldirmek

Rüyada kulak deldirmek, rüya sahibinin erkek olması durumunda insan ilişkilerinde yaşayacağı sorunlara işaret eder. Rüya sahibi kişi ailesiyle, akrabalarıyla veya arkadaş çevresiyle çok sık bir şekilde anlaşmazlığa düşecektir. Rüyada kulak deldirdiğini gören rüya sahibi bir kadın ise, kendine çok fazla özen gösterecek ve bu durum iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Kadının kendisine çok fazla düşkün olması iyi değildir.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe taktığını görmek, rüya sahibinin büyük sözü dinleyeceği anlamına gelmektedir. Büyük nasihati dinleyen rüya sahibi, bu tavsiyelere uyarak hayatını daha düzenli bir hale getirecektir. Rüyada küpe takmak, rüya sahibi için hayırlı bir olaydır. Kişinin büyüklerinin yaşanmışlıklarından yola çıkarak onların sözlerine kulak asması hayatında yaşayabileceği aksaklıkları en aza indirecektir.

Rüyada Burun Deldirmek

Rüya sahibinin rüyasına burun deldirdiğini görmesi, sorumsuzca davranışları yüzünden hem maddi hem de manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada burun deldirmek, rüya sahibinin sorumsuzluğu anlamına gelmektedir. Kişi, iş hayatında ve arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde gerekli özeni göstermeden davranacak ve bunun kötü sonuçlarına katlanacaktır.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlediğini görmek, hatalarından ders alacağı ve bu sayede aynı hataları tekrarlamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kulak temizlemek, rüya sahibi açısından güzel bir şekilde yorumlanır. Kişinin hatalarından ders çıkartması, tekrar aynı hatalara düşmemesi açısından önemlidir. Bu sayede rüya sahibi, hem iş hayatında hem de sosyal çevresinde hatalarını minimuma indirecektir.

Rüyada Kulak Kanaması

Rüyada kulak kanaması görmek, rüya sahibi hakkında dönen dedikodulara delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kişiler, onun hakkında asıllı asılsız dedikodular yapacaktır. Bu durum rüya sahibinin kulağına gidecek ve rüya sahibi bundan oldukça rahatsız olacaktır. Rüyada kulağın kanaması, rüya sahibi için huzursuz ve sıkıntılı günleri temsil etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kulak Deldirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Melek (16 Ocak 2016 saat: 10:21)

    Ruyada 18aylik kizim ve ben dayimlara ziyarete gidiyoruz herkes orda toplaniyor kizima dogum hediyeleri takilirken ben mutfaga gidiyorum ve geldigimde kizima bir altin set tum takilmis kulaklari delinmis ve baya kulaklari kupeden dolayi sanki yirtilacakmis gibi duruyordu kim yapti bunu diye soruyorum annemlerin eskiden beri bir komsusu vardi o kadin delmis ve kiziyorum eger kulaklarina birsey olsun pesini birakmam diyorum acaba ruyada gordugum kizim daha cok kucuk kulagi deliniyor kan yok ama cok kizarmis ve hafif delindigi icin sanki kulak deliklerine kan bulasmisti bukadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,