RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada görülen kulak çeşitli anlamlar ifade edebilir. Bu yüzden rüyayı en ince ayrıntısına kadar analiz edip yorumlamayı buna göre yapmak en sağlıklısı olacaktır. Rüyada görülen kulak genel olarak rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir habere uzun zamandır beklenen ve duymayı istediğiniz sevinçli bir olaya işarettir.

Aynı zamanda kulak yakın zamanda tanışacağınız oldukça iyi bir dost olarak müjdelenmiştir. Yakın akrabalarınızdan alacağınız bir haber ya da uzun zamandır beklediğiniz birinin geleceği olarak da ifade edilmektedir.

Rüyada Birden Çok Kulak Görmek

Bir kişi rüyasında birden çok kulak görüyorsa bu rüya o kişinin dinlemeyi ve konuşmayı seven biri olduğu şeklinde yorumlanabilir. Kulak kişinin genel olarak gizli bir habere karşı kulak misafiri olacağını ifade edebilir. Ya da genel olarak kişinin yakın zaman içerisinde bir sır öğreneceğini ve bu önemli sırrı kimseyle paylaşmaması gerektiği ifade edilir.

Rüyada Sağır Kulak Görmek

Rüyada bir kişi kulaklarının sağır olduğunu görüyorsa bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Genel olarak kişinin etrafında kendisine yönelik yapılan öğüt ve telkinleri dinlemediği bunun tam tersi olarak davranacağı ifade edilmektedir. Ayrıca rüyada görülen sağır kulak dinin gereklerini yerine getirmemeyi tam tersi şekilde davranmayı büyük günahlar işlemeyi ve genel olarak dinden çıkmayı ifade etmektedir.

Rüyada Kulakların Büyümesini Görmek

Rüyada kulakların büyümesini görmek çeşitli anlamlar ile ifade edilebilir. Genel olarak çevrede kişinin yararına yapılan tüm olumlu söylemlere kulaklarını tıkadığını ve hiçbir şekilde dinlemediğine hatta tam tersi şekilde davranıldığına işaret etmektedir. Aynı zamanda bir kişi rüyasında kulaklarının büyüdüğünü görüyorsa o kişinin akraba çevresinin genişlediği ve aileye yeni bireylerin katılacağı söylenmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!