RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada kulak kiri görmek, zenginlik, hayır, menfaat ve kazanç anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisi için çok hayırlı olacak, bol kazanç getirecek, yüzünü güldürüp, rahat etmesini sağlayacak işler yapacağına ve bundan sonra hayatının çok güzel olacağına işaret eder. Rüya sahibinin keyfinin, neşesinin yerine geleceği, esenlik bulacağı, sorunlarının düzeleceği, aksiliklerin ortadan kalkacağı ve güzel günler yaşayacağı ile yorumlanır.

Rüyada Kulaktan Pislik Çıkması

Rüyada kulaktan pislik çıktığını görmek, kurtuluş olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin dertlerinin ve sıkıntılarının biteceğine, şifa bulacağına, elinin darlıktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlemek, mutluluk verici sözler işitmeye, kabarmaya, gururlanmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği ve değerinin farkına varacağı sözler duyma şerefine nail olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada kulak görmek, başarılı ve hayırlı bir hayata, mutlu bir yuva kurup ileride hayırlı çocuklar yetiştirmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının güzelliği herkes tarafından kıskanılacak ve gıpta edilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kulak Kesilmesi

Rüyada kulak kesilmesi, herkesi ilgilendiren bir takım sorunların baş göstereceğine, toplum içinde büyük karmaşaların, kavgaların ve anlaşmazlıkların yaşanmasına, insanlar arasında bıçağın kemiğe dayanıp, restleşmelerin yaşanmasına yorulur.

Rüyada Küçük Kulak Görmek

Rüyada küçük kulak görmek, rüyayı gören kişinin Allah katında günaha gireceği, devlet karşısında da suçlu olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin dinini terk edeceği ve yanlışa bulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Büyük Kulak Görmek

Rüyada büyük kulak gören kişi, ileride yüce bir kimse olacak, etrafı insanla dolacak, kişi insanlar tarafından akıl danışılan, yol sorulan biri durumuna gelecek demektir. Rüyayı gören kişi, kendisinden feyz alınacak kadar âlim kişi haline gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,