RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulak Pisliği Görmek

Rüyada kulak pisliği görmek genellikle rahatsızlık verecek konuşmalara şahit olmak veya dedikodu yapılan bir ortamda kalındığı için bu durumdan duyulan hoşnutsuzluk manasına gelir. Yakın çevreyle alakalı kişinin hiç de bilmek istemediği ya da merak etmediği durumların kulağına gelmesiyle birlikte istemediği bir durumda kalacağına, bir konuşmaya şahit gösterileceği için sıkıntıya gireceğine alamettir. Kişiyi doğrudan ilgilendirmeyen ama dolaylı olarak kendisinin de dahil olmak zorunda kaldığı bu durumların yanında uzak akrabalardan gelen bazı sözlerin aile içinde de iyi karşılanmayacağına vurgu yapar. Bugüne kadar kendisine iyi görünen, yakınlık gösteren ve dost gibi davranan birinin aslında kişinin hakkında ileri geri konuştuğunu veya bir sırrını başkaları ile paylaştığını öğrenerek yaşanacak hayal kırıklığına tabir olunur.

Rüyada Kulak Pisliği Temizlemek

Rüya sahibi için etrafındaki kişileri detaylı olarak inceleyeceği ve bazı kişilerle olan iletişimini yeniden gözden geçireceği bir zamanın geldiğini işaret ettiği gibi, kendisine yalan söyleyen veya ailesiyle, şahsıyla ilgili asılsız laflar söyleyen, huzur bozucu biriyle de yollarını ayıracağını ifade eder. Çalışma hayatında arkadan iş çeviren, kişinin aleyhine propaganda yapan birinin kendi ipini pazara çıkaracağını ve rüya sahibinin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan bu sıkıntılı durumdan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Kulak Kaşınması

Uzaklardan gelecek bir haber demektir ancak bu haber kişiyi gereksiz evhama sürükleyecek, aklını karıştıracak cinstendir. Özellikle akrabalardan alınacak bir haberle bir yola çıkıp çıkmamakta kararsız kalan rüya sahibinin durumu aile üyelerine açacağına ancak herkesin kafasında bazı soru işaretleri oluşacağı için net bir karara varılamayacağına yorumlanır.

Rüyada Kulak Pisliği Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan yaşanmış bir karmaşanın yakın zamana kadar izlerini taşıyan rüya sahibinin bu durumdan kurtulmak adına bazı girişimlerde bulunduğunu ve kendisini yenilemek için öncelikle bulunduğu ortamdan uzaklaşmayı, yeni insanlarla tanışmayı hedeflediğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!