RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlemek, güzel ve mutlu edecek bir haber almaya. Bu rüya bazen de, kadınlarla iyi geçinmeye veya âşık olmaya; kız arkadaşa, kendisine hizmet edecek iyi huylu bir kadına; herhangi bir şeyden korkmaya yorulur. Rüyasında kulağını temizleyen kişi, dedikodudan ve günahlardan uzaklaşır. Bazen de bu rüya kişinin sürekli başkaları hakkında konuşan bir kimsenin yanında bulunmasına ve daima onun dedikodularını dinlemesine yorulur.

Rüyada Kulak Memesi Görmek

Rüyasında kulak memesi gören, çok güzel, hayırlı ve oldukça ahlaklı bir evlada kavuşur; eğer çocuğu varsa bu çocuk ileride saydığımız vasıflara sahip olur. Bu rüya bazen de değerin artarak mertebece yükselemeye, iş hayatında başarılı olup makam mevki sahibi olmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi daima doğruyu söyleyen hayırlı bir kişidir. Yine kulak memesi rüyası ileride çocuklarınızdan göreceğiniz hayra, onların yardımlarına ve onlar sayesinde güzel bir ihtiyarlık dönemi geçirmeye yorulur.

Rüyada Kulağının Kesildiğini Görmek

Rüyasında kulağının kesildiğini gören kişinin, yakın bir akrabasından bir kadın vefat eder. Bazen bu rüya teyzenizin veya kız kardeşinizin hastalanmasına veya bir kaza atlatmasına delalet eder.

Rüyada Sağır Olduğunu Görmek

Rüyasında sağır olan kişi gerçek hayatta da doğruluğa ve Allah’ın emirlerine kulaklarını tıkar. Bu rüya kişinin dince bozuk olduğunun, kendisine çeki düzen vermesi gerektiğinin, kulluk anlamında derecesinin oldukça düşmesinin ve doğru yoldan saptığının habercisidir.

Rüyada Kulağın Büyüdüğünü Görmek

Rüyada kulağının büyüdüğünü gören kişinin soyu sopu geniş olur; kendisinden sonra ailesi genişler ve birçok toruna sahip olur. Bu rüya aynı zamanda akrabaların da artmasına, çocukların doğup genişlemesine işarettir. Rüyada kulağın küçülmesi ise tam tersiyle yorulur. Bu rüya da akrabaların azalmasına, onlarla ilişkiyi kesmeye veya tartışmalara işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kulak Temizlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. dilek (03 Ocak 2015 saat: 21:03)

    2)ruyamda esimin ceza evinden cikacagini ogreniyorum ve karsilamaya gidiyorum. Esim istemiyormus karsilamaya gelmemizi ben yanimda kuzenimle gidip ceza evinin onunde saklaniyorum. Herkez tahliye oluyor bi bakiyorum esimde cikiyor ve bi kadinin yanina gidiyor onula sarilip birbirlerine iltifat ediyorlar ve yuruyorlar ben ve kuzenim takip ediyoruz arkamizdada arkadaslarimiz varmis ben gormuyorum onlari takip ediyoruz bi yola geliyoruz ve kuzenim dovelimmi diyor. Bende dovun diyorum dovuyorlar esim yara bere icinde kaliyor kan degilde yara goruyorum kuzenim hadi gidelim diyor tam uzaklasicaz iki adim atiyorum esim yara bere icinde onume dusuyor yardim et diyor yardim etmek istiyorum ama kuzenim beni ordan uzaklastiriyor yardim etmek istiyorum ama birakmiyor kuzenim esim yalvariyor biz uzaklasiyoruz tesekkur ederim.

  2. dilek (03 Ocak 2015 saat: 20:50)

    Selamun aleykum benim esim ceza evinde 1) yolda yuruyorum bir suru insan var cogu erkek yuruyus yapiyorlar(protesto) ben yoldaki biri ile tartisiyorum iki polis koluma girip beni hapise goturuyorlar kelepceleyip ceza evi iki bolum bir taraf erkek bir taraf kadinlar. Kadinlarin oldugu bolum cok pis ve gardiyanlar kadinlara sarkintilik ediyor bende bi gardiyandan kaciyorum ve esimi goruyorum yantarafta tel orguler var aramizda. Yanina gitmeye calisiyorum bi tuvalete giriyorum ordan gecis yapmaya yer varmis gardiyanda beni takip ediyor ve ben duvardan atlayip esimin oldugu tarafa geciyorum.esimi iki gardiyan koluna girmis surukleyerek goturuyorlar kurtarmak icin pesinden gidiyorum ama bi anda her taraf simsiyah kopeklerle doluyor bana zarar vermiyorlar esime gitmemi engellemeye calisiyorlar onlardan kacip kurtuluyorum yola cikiyorum disariya polisler cikiyor karsima ve beni yine yakalayip ceza evine goturuyorlar gittigim kogus karanlik pis ve kadinlar acik saciklar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,