RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulübe Görmek

Rüyada kulübe görmek, kişinin hayal ettiği ve tüm yaşamını bu beklentiye göre şekillendirdiği başarıya giden yolda bir müddet daha beklemesi gerektiğine, sorumluluklarından kurtulmak istediğine ve daha rahat bir hayatın hayalini kurduğuna ancak şartların henüz yeterince olgunlaşmaması yüzünden beklentilerine kısa vadede ulaşamayacağına alamettir. Kişinin gözünün fazla yüksekte olduğuna ve çoğu zaman boyunu aşan işlere girişmesi yüzünden hem para kaybı yaşadığına, hem de hayal kırıklıklarının uzun süre kendisini olumsuz şekilde etkilediğine de delalettir. Kulübe manevi açıdan da zayıf biri olunduğuna, kendi yeteneklerinin farkında olmadığı gibi, rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmek konusunda da isteksiz olduğuna işaret eder.

Rüyada Kulübede Yaşamak

Mutsuzluk içinde bir hayat sürdüren kişilerin bu duruma neden olayları veya olguları yok etmek konusunda başarısız olduklarına, neden-sonuç ilişkilerini değerlendiremedikleri için de, sürekli olarak engellere takıldıklarını bildirir. Geçmişle olan bağın kopmamasının kişiye sadece zarar verdiğini ve bu yüzden geleceğe dair adım atmadan önce geçmişi geride bırakmak gerektiğine de dikkat çeker. Kulübe zayıf karaktere veya olaylar karşısında inisiyatif kullanamamak yüzünden çevredeki kişiler tarafından çekingen ya da pısırık, işe yaramaz biri gibi bir görüntü verildiğine ve bu kötü imajın kişinin psikolojisi üstünde kötü etkiler bıraktığına da tabir edilir.

Rüyada Kulübe İnşa Etmek

Değişmek isteyen rüya sahibinin henüz istediği türde bir fırsatla karşılaşmayacağına, yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, girişilen işlerde istenilen noktaya ve başarıya ulaşılamadığı için hayal kırıklığı içinde yaşayacağına alamettir. Kulübe inşa etmek inzivaya çekilmek anlamına da gelir ve kişinin ruhsal olarak yenilenmek için kendisini bir süreliğine de olsa çevresinden uzaklaşmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kulübe Görmenin Psikolojik Yorumu

Hareketsiz, durgun ve sıkıcı bir hayat sürdüğünü düşünen rüya sahibinin memnuniyetsizliğini ve isteksizliğini ifade eder. Genellikle ruhsal olarak kendisini gergin hisseden kişilerin fazlasıyla kırılgan bir tutum içinde olduklarına ve olaylar karşısında tahammül güçlerinin giderek daha da zayıfladığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!