RuyaTabirleri.com

Rüyada Kulübe Görmek

Rüyada kulübe görmek, kişinin hayal ettiği ve tüm yaşamını bu beklentiye göre şekillendirdiği başarıya giden yolda bir müddet daha beklemesi gerektiğine, sorumluluklarından kurtulmak istediğine ve daha rahat bir hayatın hayalini kurduğuna ancak şartların henüz yeterince olgunlaşmaması yüzünden beklentilerine kısa vadede ulaşamayacağına alamettir. Kişinin gözünün fazla yüksekte olduğuna ve çoğu zaman boyunu aşan işlere girişmesi yüzünden hem para kaybı yaşadığına, hem de hayal kırıklıklarının uzun süre kendisini olumsuz şekilde etkilediğine de delalettir. Kulübe manevi açıdan da zayıf biri olunduğuna, kendi yeteneklerinin farkında olmadığı gibi, rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmek konusunda da isteksiz olduğuna işaret eder.

Rüyada Kulübede Yaşamak

Mutsuzluk içinde bir hayat sürdüren kişilerin bu duruma neden olayları veya olguları yok etmek konusunda başarısız olduklarına, neden-sonuç ilişkilerini değerlendiremedikleri için de, sürekli olarak engellere takıldıklarını bildirir. Geçmişle olan bağın kopmamasının kişiye sadece zarar verdiğini ve bu yüzden geleceğe dair adım atmadan önce geçmişi geride bırakmak gerektiğine de dikkat çeker. Kulübe zayıf karaktere veya olaylar karşısında inisiyatif kullanamamak yüzünden çevredeki kişiler tarafından çekingen ya da pısırık, işe yaramaz biri gibi bir görüntü verildiğine ve bu kötü imajın kişinin psikolojisi üstünde kötü etkiler bıraktığına da tabir edilir.

Rüyada Kulübe İnşa Etmek

Değişmek isteyen rüya sahibinin henüz istediği türde bir fırsatla karşılaşmayacağına, yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, girişilen işlerde istenilen noktaya ve başarıya ulaşılamadığı için hayal kırıklığı içinde yaşayacağına alamettir. Kulübe inşa etmek inzivaya çekilmek anlamına da gelir ve kişinin ruhsal olarak yenilenmek için kendisini bir süreliğine de olsa çevresinden uzaklaşmak isteyeceğine yorumlanır.

Rüyada Kulübe Görmenin Psikolojik Yorumu

Hareketsiz, durgun ve sıkıcı bir hayat sürdüğünü düşünen rüya sahibinin memnuniyetsizliğini ve isteksizliğini ifade eder. Genellikle ruhsal olarak kendisini gergin hisseden kişilerin fazlasıyla kırılgan bir tutum içinde olduklarına ve olaylar karşısında tahammül güçlerinin giderek daha da zayıfladığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kulübe Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emriye (18 Eylül 2016 saat: 17:23)

    Küçücük barakanın içine girdim şömine tipi ocak vardı ocakta közün ustünde ekmek vardı çok güzel pişmişidi fakat yemedim orda dar bi koridor vardı koridordan geçiyodum sonra poşetlerin içinde dolu lahana çiçekleri vardı ve ben oradan çıktım dışarıdan bktığımda dıştan göründüğü kadarda içi okadar küçük değilmiş dedim ve onlardan üç dörttane vardı. Ve uyandım.

  2. Alper (25 Temmuz 2016 saat: 19:01)

    Rüyamda aniden deniz kıyısında bir kulübemin olduğunu görüyorum. Ama çok aşırı şiddetli dalgalar yüzünden orada kalamam diyorum ve bir iki tanıdığım kişilerin kapısını çalıyorum ne oldu neden birden buraya geldim diye. Onlar da benimle ilgilenmiyor. Yolda yürürken tüm bunlar gerçek olamaz diyorum ve yanağımı sıkıyorum. Canımın acımasığını görünce uyanıyorum ve yanımda abim ve bir kişi daha var. Seviniyorum ve tam onlara rüyamı anlatırken bir daha uyanıyorum bu sefer odamdayım. Gerçek hayatta yani. Çok ilginçti. Açıklayabilir misiniz ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,