RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuluçka Görmek

Rüyada kuluçka görmek, yaklaşan iyi günlerin, güzel gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibi için atacağı her adımın kendisine şans getireceğini müjdeleyen rüya, her girişimde sonucun mutlak başarı olacağını bildirir. Bir süre daha sabretmek, beklemek gerektiğini, şartların olgunlaşması halinde her türlü isteğin karşılığını en iyisiyle alacak olan rüya sahibinin her türlü muradına ereceğini de ifade eder. Kişi bekarsa yakın zamanda gönül işleriyle ilgili gelişmeler olacağını, sevdiği kişiyle evlenmek isteyen gençlerin durumu ailelerine anlatacaklarını bildirir. Hazırlık yapmak, sabretmek suretiyle daha iyi bir geleceğe sahip olmak anlamına geldiği gibi, evli kişiler için çocuk hasretinin sona ereceğini, yakın zamanda güzel haberler alacaklarını işaret eder. Kuluçka kişiye sabırlı olması gerektiğini, aceleci davranması halinde olacak güzel şeylerin tersine döneceğini de ifade eder.

Rüyada Tavuğun Kuluçkaya Yattığını Görmek

Tavuğun kuluçkaya yatması zenginlik demektir ve maddi kaygıların azalacağını delalet eder. Evlilik manasına geldiği gibi çocuk sahibi olmak, yuva kurmak, becerikli, her işin altından kolaylıkla kalkan biriyle evlenmek demektir. Kişinin eş seçiminin doğru olacağını, yapacağı evlilik sayesinde hayatının bambaşka bir yönde ilerleyeceğini, keyfinin yerine geleceğini tabir eder.

Rüyada Kuluçka Makinesi Görmek

Bazı tabirciler olumsuz şekilde yorumlasa da, kuluçka makinesi son derece hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin yeteneklerini, donanımlarını ve fikirlerini ortaya koyabileceği platformlar bulacağını bildirir. Çok sayıda çocuk sahibi olmaya da yorumlanan rüya, evlatlık edinmek, kimsesiz çocuklara yardım eden bir kuruluşta görev almak veya şahsi olarak bu tip yardımlarda bulunacak olmak anlamına da gelir. Yetişkin çağda çocuğu olanlar için çeyiz hazırlıkları yapılacağını tabir eder.

Rüyada Kuluçka Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaratıcı kişilerin, sanatla uğraşanların veya kendilerini ifade etme biçimleri diğer insanlara göre farklı olan kişilerin yoğun düşünce yapılarını ifade eder. Rüya sahibinin bir proje veya bir program için hazırlık sürecinde olduğunu, herkese kendisini ispat edebileceği platformlar bulma arayışına girdiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!