RuyaTabirleri.com

Rüyada Kum Görmek

Rüyada çok fazla kum görmek, din ile dünya işleriyle çok fazla meşgul olduğuna, rüyada sayıca daha az kum görmek, mülk ile fani hayat ile münasebetlerine işaret eder. Kumu toplamak, kumu avuçlarında gezdirmek ya da kumun üzerinde tek başına yürümek, dünya işlerinden kazanmakta olacağın sermayeyi ve bu kazanmış olduğun malı hayırlı işlere harcayıp ehli insan olacağına işaret eder. Sahilde kumun üzerinde yürüdüğünü gören kişi tarım işiyle uğraşıyorsa olgunlaşmış ekin biçmeye, diğer kişiler için de bir şeylerle zaman geçireceğine delalet eder. Rüyada kum bazen de ölümün yaklaştığına ve kişinin tembelleştiği ile de tabir edilir.

Rüyasında kumun üzerinde kadının yürümesi hiç hayra alamet değildir. Bu onun uzun süren bir yalnızlığa işaret eder. Bu durum erkekler içinde aynıdır. Rüyada kumun aldığını görmek, üzüntü çekebileceğine, yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına delalet eder. Eğer ağacın yahut bir bitki çiçeğinin altındaki bir yerden kum topluyorsanız, mülke ve kazanabileceğiniz bir rızkınız olduğuna işaret eder. Geçmişte yaşamış olduğunuz yahut yaşamakta olduğunuz sıkıntıları geride bırakmanın zamanı gelmiştir anlamındadır. Kumun üzerinde yürüdüğünü gören kişi erkek ya da kız olsun fark etmez evli ise hilelerle eşini kandırıp aldatmaya işaret eder. Kişi rüyasında kumun üzerinde top yahut başka bir şekilde oyun oynuyorsa bu onun artık zevki sefayı geride bırakıp Allah’ın sevdiği bir kul olma yolunda onun buyruklarını yerine getirme zamanının gelmiş olduğunu gösterir.
Rüyada kum yığını görmek
Rüyasında kum yığının üstüne oturduğunu gören çok para ve mal mülk sahibi olacağına,yahut bir araca kum biriktirdiği gören aile ve çocukları için kazanç biriktir.Ama rüyasında çok fazla kum yığını görmek,hesabı edilmemiş mala yorumlanır.
Rüyada kum fırtınası görmek
Rüyasında kum fırtınası gören kişi için giderek artan bir manevi hayatının olduğunu, ve dile getiremediği korkularının duygularının olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: