RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuma Görmek

Rüyada kuma görmek, hayırlı şekillerde tabir edilmez. Sıkıntı, dert, zorluk, meşakkat, hastalık ve borç anlamına gelir. Rüya sahibinin kısmetinin, şansının ve kısmet kapılarının kapanacağına, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine delalet eder. Büyük uğursuzluktur, kötü haberler almaya, çirkin sözler işitmeye, haksızlığa uğramaya ve zulüm görmeye tabir edilir. Rüyada kuma görmek, rüya sahibinin üzerine iftira atılacağına ve kendini aklamak için çok uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada Kuma Geldiğini Görmek

Bir kadının rüyasında üzerine kuma getirildiğini görmesi o kişinin büyük bir sıkıntı içine düşeceğine ve çok zor günler geçireceği anlamına gelir. Kişi, zorluğa düşecek, eli sıkışacak, rızkı eksilecek, keyfi ve neşesi kaçacak demektir.

Rüyasında Metres Almak

Bir erkeğin rüyasında metres aldığını görmesi tüm hayatının alt üst olacağına, işlerinin tersine dönüp, maddi zarara uğrayacağına ve bir süre borçlardan belini doğrultamayacağına işaret eder.

Rüyada Metres Görmek

Rüyada metres görmek, rüya sahibinin yakasını musibetlerden kurtaramayacağına ve başının bir süre belada olacağına tabir edilir. Kişi belalı işlere girecek ve belalı kimselere bulaşacak bu nedenle de başı çok ağrıyacaktır.

Rüyada Metres Olmak

Rüyasında birine metres olduğunu gören kişinin hayatında karışıklık ve karmaşa yaşanacak, sıkıntılar ve zorluklar baş gösterecek, rüya sahibi gözyaşı döküp çok üzüleceği günler geçirecek demektir.

Rüyada Kuma Olarak Evlenmek

Rüyada bir kadının kuma olarak evlendiğini görmesi, ekmeğini, bir evin temizliğini ve yemeğini yaparak kazanacağına delalet eder. Rüya sahibi, zengin bir evin hanımına yardımcı olarak işe başlayacak ve o evin tüm hizmetini görecek, evle, bahçeyle ve çocuklarla ilgilenecektir diye yorumlanır. Bu rüya, kişinin bir evin hanımına hizmetli olarak gideceğine fakat onunla çok güzel bir bağ kuracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!