RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumar Oynamak

Rüyada kumar oynamak, hayırlara alamet değildir, huzursuzluk ve problem anlamına gelir. Rüya sahibinin çekeceği zahmete ve çileye işaret eder. İşlerinin bozulacağı, hayatının karışacağı ve tüm plan projelerinin aksayacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin ayağına yorganına göre uzatmayışı nedeniyle elinin darlığa düşeceğine ve geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret eder. Rüyada kumar oynamak, rüya sahibinin başının ağrıması, moralinin bozulması ve yüzünün solması anlamına gelir.

Rüyada Kumar Oynadığını Görmek

Rüyasında kumar oynadığını gören kişi Allah yolunda makbul olmayacak bir takım işlere karışacak demektir. Rüya sahibiaykırı bir iş yaparak tüm dikkatleri üzerine toplayacak ve toplumda dışlanan bir kişi haline gelecektir. Çünkü yapacağı iş, gelenek ve göreneklere aykırı bir iş olacaktır.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kazanmak

Rüyada kumar oynamak ve kazandığını görmek, gerçek anlamda da zafer elde etmeye tabir edilir. Kişinin işlerinden yana başarılı olacağına ve tüm rakiplerine karşı büyük bir üstünlük kazanarak onları gerisinde bırakacağına delalet eder.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kaybetmek

Rüyada kumar oynamak ve kaybetmek de zarara uğramaya delalet eder. Rüya sahibinin maddi anlamda güç kaybetmesine bu sebeple de sıkıntı, zorluk ve darlık yaşayacağına tabir edilir. Kişinin işlerine gereken özveriyi göstermemesi nedeniyle iş kaybına uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Zar Görmek

Rüyada zar görmek, rüya sahibinin keyfini kaçıracak bir takım kişilerin peyda olacağı anlamına gelir. Bu kişiler rüya sahibinin işlerine engel olup, kendisini zarara uğratmayı planlayan kötü niyetli kimselerdir ve kişi bu kimselerle mücadele etmek zorunda kalacağı için, işlerini yapamayacak demektir.

Rüyada Oyun Kâğıdı Görmek

Rüyada oyun kâğıdı görmek hem iyi hem de kötüdür. Bazı durumlarda şans bazı durumlarda da şansızlık olarak değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kumar Oynamak İle İlgili Rüyalar;

 1. yasin (29 Eylül 2015 saat: 04:56)

  Rüyamda kuzenimle kumar oynadım kazandım fakat parayı alamadım .
  Küfürler ettim parayı alamadığım için çok öfkelendim hayırdır inşallah.Nedir bunun anlamı kumar oynamak zaten kötü bişey kazansanda kaybetsende ama manası gerçekten çok merak ettim.

 2. beyza (22 Temmuz 2015 saat: 01:34)

  Ruyamda okey oynuyodum ablam ve arkadaslarim vardi bi villa gibi yerdeydik ve okey oynadim ama kaybettim paralari almaya calistilar alamadilar adamlardan kacmaya calistik bi arabaya bindik ve kactik adamlar arkamizdaydi arabayi durdurdular ama biz kaca bildik paralarida ben aldim hem oyinu kaybettim hemde paralari ben aldim ve ben bi bayanim

 3. mehmet (07 Mayıs 2015 saat: 20:32)

  Ruyamda, hic tanimadigim bi erkek Ile Kumar oynuyor idim ( yazi tura atma seklinde) ve rakibimi yeniyor idim ben oynamak istemiyordum artik ama o doymuyor kaybettiklerini kazanmak icin oynamak istiyordu ben ise kazanmaya devam ediyor ‘ve kazanmis iken kacmaya calisiyordum ve o arada uyaniverdim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,