RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumarhane Görmek

Rüyada kumarhane görmek, tehlikeye yakın durmaya, bundan çekinmemeye, kafaya konan hedefi gerçekleştirmek için cesur olmaya,  hiçbir fedakârlıktan ve özveriden de kaçınmamaya tabir edilir. Bir diğer yandan da dişli, güçlü, kararlı, ekonomik olarak rekabet edilmesi zor rakiplere ve haris, hileli, işgüzar, kötü niyetli, sivri dilli, kem gözlü, fesat ve ikiyüzlü düşmanların varlığına alamet eder.

Rüyada Kumarhanede Para Kazanmak

İyi değildir, emeklere yazık edecek, hak edilmiş, alın teri akıtılarak alınmış mala ve kazanca göz dikecek, kişiyi muhtaç duruma getirmek için plan ve proje yapacak ve gizli gizli bunun için çalışacak bazı insanlara işaret eder ve bu kimselere dikkat etmenin, onlara karşı temkinli olmanın gerekliliğine dikkat çeker.

Rüyada Kumarhanede Çalışmak

Çalışmaların, hayallerin ve beklentilerin karşılığını görememeye, zamanın ve nefesin boşa tüketilmiş olmasına, zarar etmeye, yorulmakla, nefes harcamakla kalmaya ve hayal kırıklığı yaşamaktan öteye gidememeye işaret eder.

Rüyada Kumarhanede Olmak

Yanlış kimselerle iş ortaklığı etmeye ve el sıkışmaya daha sonra da deyim yerindeyse iyi niyetinin kurbanı olmaya, bundan acı tecrübeler edinmeye ve bir dahaki sefere herkesle iş yapılamayacağının bilincinde olarak hareket etmeye rivayet edilir.

Rüyada Kumarhane İşletmek

Yatırımların boşa gideceğine, bu iş için harcanan sermayenin tabiri caizse hiç olacağına, bunun da maddi gücün azalmasına, ekonominin bozulmasına, harcama ve alım kolaylığının kalmamasına delalet eder.

Rüyada Kumarhaneye Gitmek

Dost sanılan kimselerden büyük düşmanlıklar görmeye, hem hayal kırıklığı yaşamaya, hem şaşkın ve üzgün olmaya yorulur. Verilen değerin ve yapılan fedakârlığın karşılığında büyük vefasızlık görmek, hakarete uğramak, hak edilmemiş muameleye maruz kalmak anlamına gelir. Bu durumun kişiyi kahredeceğine, yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!