RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumbara Görmek

Rüyada kumbara görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yapacağı hatalardan, acemiliğinden ve şanssızlığından ötürü çok büyük miktarda para ve mal kaybına uğrayacağına ve bu yüzden aile hayatında tartışmaların ve kavgaların meydana geleceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, sırlarına ve içinde barındırdığı sıkıntılarına işaret eder.

Rüyada Açık Kumbara Görmek

Rüyada açık kumbara görmek, kişinin dışa vurulan sırlarına ve sakladığı şeylere yorulur.

Rüyada Kumbaraya Para Atmak

Rüyada kumbaraya para atmak, kumbarada para biriktirmekle aynı anlama gelmektedir. Yaşanan olaylarla, çekilen sıkıntılarla ve yapılan işlerle adım adım olgunlaşmaya, hayat karşısında büyümeye ve pişmeye delalet eder. Aynı zamanda, gün geçtikçe daha iyi işler yapmaya ve daha iyi yerlere gelmeye yorumlanır.

Rüyada Kumbara Hediye Almak

Rüyada kumbara hediye almak, rüyayı gören kişinin, çok sevdiği bir kişiden ya da bir dostundan çok güzel bir hediye almasına ya da tanıdığı birinden gelen bir emaneti himaye etmesine delalet eder.

Rüyada Kumbara Almak

Rüyada kumbara almak, rüya sahibinin, çevresindekiler aracılığıyla ya da iş amacıyla tanışacağı insanlarla iş yapmasına yorumlanır.

Rüyada Kumbaradan Para Almak

Rüyada kumbaradan para almak, iki arkadaş arasında bir kadın sebebiyle ortaya çıkacak kırgınlığa, bu kırgınlığın uzunca bir süre devam etmesine ve daha sonra barışın sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Kumbarayı Açmak

Rüyada kumbarayı açmak, rüya sahibinin yapacağı bir işte yakın biri tarafından yanlış anlaşılacağına ve bir süre sonra bu yanlışlığın kendiliğinden düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Kumbarada Bozuk Para Görmek

Rüyada kumbarada bozuk para görmek, ailesiyle ya da işiyle ilgili sorunlarda yardıma ihtiyacı olan ya da nakde sıkışan bir arkadaşa yardımcı olmaya, destek vermeye ve de derdini bölüşmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!