RuyaTabirleri.com

Rüyada Kümes Görmek

Rüyada kümes görmek, rüya sahibinin özlediği huzura ve mutluluğa ayrıcahayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacağı anlamına gelir. Hayalleri süsleyen bir hayat yaşamaya, zenginliğe, rahatlığa ve kolaylığa delalet eder. Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyecek kadar güzel bir yaşantısı olacağı, malının ve parasının da ziyadesiyle yerinde olup, kendisini bir ömür lüks içinde yaşatmaya yeteceği kadar bol olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kümes Yapmak

Rüyada kümes yapmak, aile kurmaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı aile saadetine yorulur ve kişinin sessiz sedasız, huzur içinde, geçim derdi olmadan eşi ve çocuklarıyla mutlu mesut olacağı yuva şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak

Rüyada kümesten yumurta toplamak, zenginlik, makam, ün ve itibar anlamına gelir. Rüya sahibinin emek verip, inandığı ve üzerinde çok çalıştığı işlerinden yana kendisine hayır geleceği şeklinde tabir edilir. Helal kazanç olarak kabul edilir.

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek

Rüyada kümes hayvanı görmek, rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya çok iyi noktalara geleceğine delalet eder. Kişi, çok zorluk, yokluk ve sıkıntı çekse bile çalışkanlığı sayesinde ileride mutlaka istediği kariyere ulaşacak demektir.

Rüyada Kümes Temizlemek

Rüyada kümes temizlediğini gören kişi hastalığından, borcundan, kafasındaki soru işaretlerinden, korkularından ve çaresizliğinden kurtulacaktır. Kişi, günahları için tövbekâr olup, yaşadığı huzursuzluğu da içinden atmayı başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kümes Dolusu Tavuk Görmek

Rüyada kümes dolusu tavuk görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla, dostlarıyla ya da akrabalarıyla bir araya geleceğine ve uzun zamandan beri aynı giden hayatı için küçük de olsa bir değişiklik yapacağına ve bunun kendisine çok iyi geleceğine işaret eder. Eğlenmeye, kafa dağıtmaya, stres atmaya ve muhabbette olmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: