RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumru Görmek

Rüyada kumru görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibinin her işinin rast gitmesine, hayatı boyunca tabir yerindeyse ayağının hiç taşa takılmamasına, huzur ve güven içinde olmasına, sağlığını kaybetmemesine delalet eder. Rüyasında kumru gören kişiye çok yakında güzel bir haber müjdelenecek demektir. Uzakta olan sevgilinin gelmesine, barışa, sevgiye, merhamete ve hayırlara delalettir. Kumru, her zaman güzel olanla yorumlanır.

Rüyada Kumru Yakalamak

Rüya sahibinin dertlerine derman olacak fırsatı elde etmesine tabir edilir. Bu büyük fırsat rüya sahibi için adeta kurtuluş olacak demektir. Rüyada kumru yakaladığını gören kişinin, darda olan eli kısa süre sonra dönmeye başlayacaktır.

Rüyada Kumru Yemek

Rüya sahibinin cimri bir kişi olması ile yorumlanır. Rüya sahibi var yemez kişidir, geniş geniş yaşamaya imkânı olduğu halde hala boğazından ve rahatından kısarak para biriktirmeye çalıyordur hem de hiç ihtiyacı olmadığı halde.

Rüyada Kumru Yumurtası Görmek

Rüyada kumru yumurtası görmek, rüya sahibinin gönül zenginliğine ve iyi niyetlerine işaret eder. Kişi elinde olduğu sürece sevdiği kişilerin her zaman en büyük destekçisidir ve elinden geldiğince herkese yardım etmeye çalışır.

Rüyada Kumru Yuvası Görmek

Rüyada kumru yuvası gören kişi ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olan kişidir. Onlara bir şey olmaması için elinden geleni yapıyor ve özellikle de ailesinin üzerine titriyordur.

Rüyada Kumru Öldürmek

İşlerin tersine dönmesine aksiliklere ve rüya sahibinin kısmetlerini tepmesine tabir edilir. Bu dönem rüya sahibi için basiretinin bağlı olduğu dönemdir.

Rüyada Kumru Beslemek

Rüya sahibinin dilekleri ve duaları kabul olacak, bütün işleri rast gidecek, önüne pek çok fırsat çıkacak ve yeni iş imkanları elde edecek demektir. Bereketli ve güzel günler anlamına gelir, rüya sahibinin rahata ermesine çok az kalmıştır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: