RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumsal Görmek

Rüyada kumsal görmek, işlerde artış ve bereket olacağına delalet eder. Rüya sahibi, Allah tarafından geniş ve bol rızıkla mükâfatlandırılacak ve hiç geçim darlığına düşmeyecek, evinde her şeyden fazlaca olacak demektir. Kişi çocuklarının her isteğini ve eksiğini fazlasıyla karşılayacak paraya sahip olacak, çocuklarının bir istediğini üç alacak maddi olanağa sahip olacak demektir. Rüyada kumsal görmek, aynı zamanda kişinin gönül işlerinden yana artık uslanmasının zamanının geldiğine tabir edilir.

Rüyada Kumsal ve Deniz Görmek

Rüya sahibinin bir durulup, bir coşan hayatının artık sakinleşmesine, durulmasına ve rüya sahibine huzur getirmesine delalet eder. Kişi tüm sıkıntılarından ve problemlerinde kurtulacak sakin, dingin ve düzenli bir hayat sürmeye başlayacak demektir.

Rüyada Kumsalda Yürümek

Rüya sahibinin tüm kötü elektriğinden ve enerjisinden kurtulacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına ve rahat edeceğine işaret eder. Rüyada kumsalda yürümek, rüya sahibinin kendisi için hayırlı adımlar atması anlamına gelir.

Rüyada Kumsalda Oturmak

Rüyasında kumsalda oturduğunu gören kişi, kendisine iyi gelecek ve mutlu hissetmesini sağlayacak bir mekânda, sevdiği insanlarla bir araya gelecek ve hoş sohbet içinde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Plajda Olduğunu Görmek

Rüya sahibini, üzen, sıkan, ağlatan her türlü derdini ve kederini kenara atmasına, geçmişini unutup, gelecek günlerine bakmasına delalet eder. Kişi şimdiye kadar çektiği tüm çileyi unutacak, geriye değil bundan sonrası için hep önüne bakacaktır.

Rüyada Plajda Güneşlenmek

Rüya sahibinin hem beden hem de ruh sağlığına yavaş da olsa yeniden kavuşacağına, kendisini kötü hissettiren kişilerden, huylarından ve alışkanlıklarından arınmasına işaret eder. Kişi için hayatın bundan sonra kalanı keyif, neşe, zenginlik, rahatlık ve sağlık içinde geçecektir diye ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!