RuyaTabirleri.com

Rüyada Kundak Görmek

Rüyada kundak görmek, aileye katılacak yeni bir üyeye işaret olduğu gibi, kimi zaman da rüya sahibinin yardıma muhtaç birine göz kulak olacağı veya himayesine alarak o kişinin geleceğine önemli katkılarda bulunacağı şeklinde de yorumlanır. Kundakta bebek gören kişiler çok heyecanlanacakları bir haber alıp mutlu olurlar ve eğer evli iseler yeni bir bebeğin habercisi olarak da tabir edilir. İçi boş bir kundak görmek ise, kişinin geçmişten beri hayalini kurduğu bir olayın gerçekleşmeyeceğini ve artık bu hayale veda edilmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Kundakta Bebek Görmek

Evli bayanlar için gebe olduklarını öğrenmeye işaret eder. İş konusunda ise küçük bir sermayeyle yeni bir iş yeri açılacağına ve girişilecek işten uzun bir süre para kazanılamayacağına, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına delalettir. Kundakta bebek görmek kişiye sabırlı olması gerektiğini bildirir. Aceleci davranmamak gerektiğini, şartların değişmesi için zaman gerektiğini ve bir süre daha sebat ederek, elindekilerin kıymetini bilerek ve şükrederek yaşamak gerektiğini bildiren bir rüyadır.

Rüyada Boş Kundak Görmek

İçi boş kundak hevesin kursağında kalması ve yaşanacak büyük bir hayal kırıklığı şeklinde yorumlanır. İş konusunda beklentilerin suya düşeceği, planların bozulacağı ve gelirin azalması ile pek çok maddi sorunun baş göstereceği şeklinde yorumlanan rüya, evli kimselerin çocuk sahibi olmak ile ilgili tedavilere başvuracağı ancak sonuç alamayacağına da alamettir. Olmayacak duaya amin denmemesi gerektiğinin altını çizen uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kundak Görmenin Psikolojik Yorumu

İşe yaramayan biri olarak hisseden rüya sahibinin kendisini değersiz gördüğünün de işaretidir. Gerçek yaşamında kimsenin dikkatini çekmediğine, vasıflarının işe yaramadığına ve bomboş bir hayat geçirildiğine inanıldığını da gösterir. Ruhsal olarak kişinin çok zayıf olduğunu ve en ufak sıkıntıda mutsuz olup depresyona girdiğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!