RuyaTabirleri.com

Rüyada Kundura Görmek

Rüyada kundura görmek, rüyayı gören kişinin, hayatında çok köklü değişikliklerin olacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada Kundura Giymek

Rüyada giyilen kunduranın durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada giyilen kundura yeni ise rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine ve büyük bir çalışmaya girerek zengin olacağı yolda ilk adımı atacağına işaret eder. Eğer rüyada giyilen kundura eski ise sorunların başgöstereceğine, rüya sahibinin işlerinin gittikçe kötüleşeceğine ve hayatında istemediği ve sevmediği kişi ile bir iş yapmak zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada Kundura Dükkânı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yeni ve farklı bir işe gireceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına işaret eder.

Rüyada Kundura Kaybetmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Kundura Almak

Rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda yeni bir iş fırsatı yakalayacağına ve bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!