RuyaTabirleri.com

Rüyada Kunduz Görmek

Rüyada kunduz görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta eş, dost ve akraba arasında sevginin, mutluluğun ve huzurun her zaman olacağına delalet eder. Sosyal hayatta tanıdık birisi ile dillere destan bir gönül ilişkisi yaşanacağına ve yıllar boyunca insanların bu ilişkiye benzer bir ilişki arayacağına işaret eder.

Rüyada Kunduz Hayası Görmek

Rüyada kunduz hayası görmek, rüyayı gören kişinin yakalandığı hastalıktan çok uzun bir süre kurtulamayacağına tabir edilir.  Eğer rüyayı gören hasta birisi ise Allah’ın izniyle en kısa süre içinde hastalığından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Kokarca Görmek

Rüyada kokarca görmek,  yaptığı işlerle büyük bir servete kavuşmuş, insanlar hakkında hep iyi dilekler dileyen ve bazen insanlarla arasına mesafe koyan kişiye delalet eder. Ayrıca, rüya sahibinin, bazı hareketleri ve davranışlarından ötürü insanlar tarafından itici bulunduğuna ve etrafındaki insanlar tarafından pek sevilmediğine işaret eder.

Rüyada Rakun Görmek

Rüyada rakun görmek, rüyayı gören kişinin, hiç istemediği, içinde bulunmaktan çok tedirgin olduğu işlerin ve olayların ortasında kalmasına işaret eder.  Etraftaki insanlar tarafından aldatılmaya yorumlanır. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bulunduğu durumdan haz aldığına ve herhangi bir sorunla karşılaşmayıp uzun yıllar boyunca  bu şekilde huzur içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kirpi Görmek

Rüyada kirpi görmek, rüya sahibinin, çalıştığı işlerde, yaptığı çalışmalarda ve ortaya koyduğu işlerde hile ve üçkağıda başvuran, insanlar üzerinden yalan ve dolan ile büyük miktarda para  kazanan ve merhamet ve acıması olmayan bir insan olduğuna tabir olunur. Aynı zamanda, rüya sahibinin, çok büyük işler için çok önemli kararlar vereceğine ve bu kararların,  ileride kazanacağı ve insanlar arasında adının çok tanınır olmasına yardım edecek başarılara imza atmasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: