RuyaTabirleri.com

Rüyada Künefe Görmek

Rüyada künefe görmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmasına vesile olacak işlere gireceğine, isabetli adımlar atacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin dualarının ve dileklerinin kabul olması sayesinde iş sahibi olacağına, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, elinin ve cebinin de artık parasız kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Künefe Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin ticaretten yana yüzünün güleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine ve refah düzeyinin de yükseleceğine alamet eder. Rüya sahibinin daha fazla gelir kaynağına ve gelir kapısına ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Peynirli Künefe Yemek

Rüyayı gören kişinin küçük bir sermaye ile gireceği işten kendisinin de beklemediği ölçüde gelir elde edeceğine ve kendisi için sürpriz bir olay olarak kabul edeceği bu gelişmenin doyasıya keyfini sürerek, ayrıcalığını yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Künefe Tatlısı Yemek

Rüyada künefe tatlısı yemekle, künefe yediğini görmek aynı şeylerdir. Rüya sahibinin yoklukla geçirdiği zor ve kötü günleri aşmayı başaracağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına böylece güzel, hayırlı ve iyi günlerden yana nasibini alacağına delalet eder.

Rüyada Künefe Almak

Rüyayı gören kişinin yeteneği doğrultusunda yapacağı işler sayesinde hem manevi olarak büyük haz duyacağına hem de yaşamını daha iyi şartlarda sürdürme şansına nail olacağına yorulur. Rüya sahibi tabiri caizse duracak, duracak ve sonunda da turnayı gözünden vuracak demektir.

Rüyada Künefe Pişirmek

Rüyayı gören kişinin alın terinin, çalışmalarının ve yatırımlarının karşılığında büyük bir gelir elde edeceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına ve çalışmasa bile oturduğu yerden sabit bir geliri olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!