RuyaTabirleri.com

Rüyada Küp Görmek

Rüyada küp görmek, hem anaç, hem doğurgan bir o kadar bereketli olan bir kadın ile tabir edilir. Ev ve aile hayatına işaret ederken aynı zamanda evin kileri olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin karlı yatırımlar yapma hayallerinin gerçekleşeceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine delalet eder. Bu rüya, kişinin istediği hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Küp Dolusu Altın Görmek

Rüyada küp dolusu altın görmek, gerçek anlamıyla örtüşen bir rüyadır ve rüya sahibinin zengin olup, lüks bir hayata kavuşacağına delalet eder. Kişi, çok çalışması, inanması ve sabretmesi sayesinde emeklerinin karşılığını alacak ve yüklü bir para sahibi olacak demektir.

Rüyada Küp İçinde Altın Bulmak

Rüyasında küp içinde altın gören kişinin hayallerine çok yakın olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibi istediği hayata ve dünya malına çok kısa sürede kavuşacaktır diye tabir edilir. Bu rüya, kişinin hayatında sürpriz gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Küp Bulmak

Rüyada küp bulmak çok hayırlıdır. Kişinin, aradığı insana rastlayacağına, onunla mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada İçi Su Dolu Küp Görmek

Rüyada içi su dolu küp görmek, mutluluk, bolluk ve bereket anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak rızk artışına ve ticaretteki verimli günlere yorulur. Geçim derdinin biteceği, parasızlığın ve yokluğun geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Kırık Küp Görmek

Rüyada kırık küp görmek ya da küp kırmak iyi değildir, hane içinde yaşanacak olan tatsızlıklara, kavgalara, görüş ayrılıklarına ve fikir çatışmalarına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok zor ve sıkıntılı günler geçireceği ve sonunda da herkesi üzecek de olsa bir karara varacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!