RuyaTabirleri.com

Rüyada Küpe Almak

Rüyada küpe almak, güzel bir söz duymak, kişinin işine yarayacak, bir problemini çözmekte yardımcı olacak nasihatler verilmesi anlamına gelir. Küpe alan kişinin çocukları söz dinleyen, terbiyeli, efendi ve büyüklerini sayan kimseler olur. Topluma faydası dokunacak işler yapmak demek olduğu gibi, her davranışın alkış alacağı bir kişilik oluşturmaya, aile görgüsü almış, ahlaklı bir insanla evlilik yapmaya da alamet eder. Denenmemiş bir fikir geliştirmek, büyük bir buluşa imza atmak, yapılan işte en iyi olmak şeklinde tabir edilir ve çalışma alanında kendinden sonra gelenlere örnek oluşturacak projeler geliştirmek, işini büyük bir titizlik ve prensiple yapmak manasındadır. Olumlu ve kişiyi mutlu eden, karamsarlığını ortadan kaldıran işler yapılacağına, başarılar elde edileceğine, iyi haberler alınacağına yorumlanan rüya, yanlışlardan, hatalardan kısa zamanda dönüleceğini, kazanç elde edilen işte kar elde etmeye başlanacağına da delalettir.

Rüyada Küpe Takmak

Evli bir kadının küpe takması eşinden göreceği saygı ve sevgiye, eşinin ailesi tarafından el üstünde tutulacağına alamettir. Ergenliğini bitirmiş, genç kızının kulağında küpe takılı olduğunu görmek, eve istemeye gelecek kişilerin ifadesi olduğu gibi, kızını evlendirmeye de yorumlanır. Erkek çocuğunun kulağında küpe görmek, bir konuda acele karar vermenin ve çok fazla düşünmeden hareket etmenin neticesinde istenmeyen mahcubiyetlerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Küpe Bulmak

Altın küpe bulmak saygı duyulacak biri haline gelmek ve şansın bir anda açılmasıyla beraber iş hayatında umulmadık başarılar yaşamak demektir. Kişinin hayal dahi etmediği güzel bir yaşama adım atacağına, küslüklerin biteceğine ve dış görünüş olarak etkileyici, insanların beğenisini kazanan bir duruma geleceğini tabir eder.

Rüyada Küpe Almanın Psikolojik Yorumu

Uyarıları, ikazları ve nasihatleri önemseyen, insanların görüşlerine değer veren biri olunduğunu, yapılan işlerde herkesin onayını almak için uğraş verildiğini ifade eder. Bencillikten uzak, bireysel davranışlar yerine geneli düşünen, topluma değer katan bir hayat yaşamayı seçen kimseleri işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: