RuyaTabirleri.com

Rüyada Küpe Bulmak

Rüyada küpe bulmak, kişinin maka sahibi olmasına, bazen dünya hayatındaki fazlalıklara işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ihtiyacı olandan fazla mal elde eder veya kendisine oldukça büyük bir ganimet kalır. Bu rüya bazen de kişinin hayırlı bir ilim öğrenmesine, kendisine faydası olmayan her türlü işi ve kişiyi terk ederek yeni bir başlangıç yapmasına, iş hayatında bir takım değişikliklere, özellikle kadınlar için evliliğe, hamileler için kız çocuğuna ve evliler içinde kız çocuğu sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Bulduğu Küpeyi Satmak

Rüyasında bir küpe bulan ve onu daha sonra satan kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez. Bu rüya maddi anlamda zarara, kişinin iş hayatında birtakım zorluklar yaşamasına bazen makam kaybetmeye, kendi eliyle hayatında kötü hadiselerin vuku bulmasına, düşüncesizce hareket etmeye, ilim öğrenmeyi terk ederek farklı bir yolu takip etmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Küpe Satın Almak

Rüyasında küpe satın alanın talihi açılır. Bu rüyayı gören kişi dünyevi zenginliklere ulaşarak özellikle maddi sıkıntılardan kurtulur. Bekar kadınlar için bu rüya hayırlı bir evliliktir. Genel olarak ziynete, malın artmasına ele geçecek ganimete veya mirasa, para kazanmaya ve kişinin maddi manevi tüm sıkıntılarının sona ermesine yorumlanır.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takan büyük bir mirasa konar. Bu rüya kişinin elde edeceği zenginliğin ve kazanacağı yüklü bir paranın habercisidir. Bazen de kısmetin açılmasına çok zengin ve soylu bir kimse ile evlenmeye, sanat öğrenmeye, meslek edinmeye, iş bulmaya yorumlanır. Eğer bir kişi tek kulağına küpe takmışsa, bulacağı işin hayırlı ve hayırsız yönleri olmasına veya mutlulukla beraber gelecek zorluklara işaret eder.

Rüyada Küpe Yapmak

Rüyada küpe yapan, yetenekli ve becerili bir kimsedir; bu yeteneklerini kullanarak iyi bir meslek sahibi olacağınıza veya işinizde yükselerek yüksek bir makama ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Küpe ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Küpe Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Küpe Bulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Awasin (17 Eylül 2015 saat: 08:38)

    Mrb. Ruyamda bu taez benime katliyidum guya ordaki kizlarla konusuyodum guya podyuma jurinin karsina cikucaktim cikmadan once gerkesin kupelerini karustiriyorum bazi kupeler buluyorum ozellile ici mor tasli bi kupe begeniyorum bide bazi gumus kupeler toplayip dislerime kulaklarima takiyorum ozellikle dislerime bi suru kupe takiyorum. Sonra kupenin sahibi kizla karsilasiyorum ona kuoelerini izinsiz aldigim icin uzgun oldugumu soyluyirum oda sofun deil filan diye beni yatistiriyo ama ben biraz utaniyorum. Sonra yarismadan tamamen kopuyorum evde buluyorum birden kendimi yerde bi surh kuoe var her boyuttan ozellikle gumus renkli top kupeler olmak uzere bi suru kuoe topluyorum yerden. Sonra tekrar yarismaya katiliyirum ama yarisma bitmus oluyo birilerine daha bende vardim niye benide beklemediniz yarismayi biturdiniz diye alinganlik yapiyorum ama orda bi degersizlik hissi filsn var bende. Bu kadar:)) yorumlarsaniz sevinirim. Iyi gunler:)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,