RuyaTabirleri.com

Rüyada Küpeler Görmek

Rüyada küpeler görmek, rüyayı gören kişinin geleceği ile ilgili olarak hayır ve uğur getirecek girişimlerde bulunacağına, variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin başarısını, ününü, saygınlığını ve gelirini arttıracak hayırlı gelişmeler olacak ve ticarette kısmetleri artacak demektir.

Rüyada Altın Küpeler Görmek

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağına, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin bolluğu ve bereketi bulacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, bu sayede dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine yorulur.

Rüyada Çeşitli Küpeler Görmek

Rüyayı gören kişinin verimli kapılar bulacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına delalet eder.

Rüyada Renkli Küpeler Görmek

Rüya sahibinin özel hayatında meydana gelecek olumlu, sürpriz ve müjdeli gelişmelere tabir edilir. Bu durumun rüyayı gören kişinin meslek hayatına da önemli oranda etki edeceğine, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına ve hayatının kusursuz şekilde ilerlemeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada Küpelere Bakmak

Rüyayı gören kişinin bazı beklentileri, hayalleri ve arzuları olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin tüm planlarını ve çalışmalarını bu doğrultuda yaptığına, amaçlarına ulaşmanın çarelerini aradığına, isteğini, inancını ve azmini kaybetmediği sürece de isteklerine nail olmayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Küpelerini Düşürmek

Başarısız olmaya, üzülmeye, özgüvenini kaybetmeye, içine kapanmaya ve umudunu kaybetmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin kötü bir dönem geçireceğine, maddi olarak zayıflayacağına, zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Küpe ile ilgili çok daha ayrıntılı tabiri Rüyada Küpe Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!