RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurabiye Görmek

Rüyada kurabiye görmek, rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Aynı zamanda tatlı dilli, güler yüzlü ve anlayışlı bir kişi ile tabir edilir. Rüyasında kurabiye gören kişinin her işi tatlılık ve huzur içinde hal olur. Hiçbir işi sarpa sarmaz ya da ters gitmez. Kısmetleri yerinde, şansı da açık olur. Rüyada kurabiye görmek aynı zamanda kazanç elde etmek anlamına gelir. Rüya sahibi iş sahibi ise işleri açılır ve ofisini büyütür, bir iş yerinde memur ya da personelse başarıları dolayısıyla terfi alır ve maaşı artar, eğer işsizse de iş sahibi olur ve yokluk içinde geçirdiği, sıkıcı ve üzüntülü günlerinden kurtulur.

Rüyada Kurabiye Almak

Rüya sahibinin keyfini, neşesini ve huzurunu yerine getirecek haberler alması anlamına gelir. Rüyasında kurabiye aldığını gören kişi hastalığından ve sıkıntılı ruh halinden kurtulacak, yaşamın tadını çıkarmaya başlayacak demektir.

Rüyada Kurabiye Hamuru Yapmak

Severek ve çok isteyerek yapılan işlere işaret eder. Aynı durum rüya sahibinin işi için de gereklidir. Rüya sahibi işine her gün aynı istekle gidiyor ve işini de çok severek yapıyor, bu sayede işinde çok başarılı oluyor demektir.

Rüyada Kurabiye Pişirmek

Rüya sahibinin muradına ermesi şeklinde ifade edilir. Rüyasında kurabiye pişirdiğini gören kişinin hayalleri gerçek olacak demektir.

Rüyada Kurabiye Yemek

Hayırlı haberler almak ve hayırlı kişilerle tanışmak anlamına gelir. Rüya sahibi her iki durum nedeni ile büyük bir mutluluk yaşayacak diye yorulur. Rüyasında kurabiye yediğini gören kişinin kısmeti ayağına gelecektir.

Rüyada Kurabiye İkram Etmek

Gönülden yapılacak olan hayır işine delalet eder. Rüya sahibi zor durumda olan birine hem maddi hem de manevi destek verecek ve büyük bir insanlık örneği gösterecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: