RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuran Dinlemek

Rüyada Kuran dinlemek, çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir atılım gerçekleştirerek yüklü miktarda bir para kazanacağına tabir edilir. Aynı zamanda, aile hayatında, hem kendisini hem ailesini çok mutlu edecek ve çok sevindirecek olaylar ile karşılaşacağına ve eskisinden çok daha iyi ve sağlam bir aile bağına sahip olacaklarına alamet eder.

Rüyada Kuran Dinlediğini Görmek

Hayat içerisinde hayırlı ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına ve sıkıntılı ve karanlık günlerin kısa zamanda aydınlığa çıkacağına, işaret eder.

Rüyada Camide Kuran Dinlemek

Rüya sahibinin, uzun bir süre yaşadığı işsizliğin ardından kendisine uygun bir iş bulacağına, bu işte çok iyi çalışmalar ve projeler ortaya koyarak çok büyük miktarda para sağlayacağına, elde edilen bu kazanç ile yardıma ihtiyacı olan insanlara yardımcı olup destek vereceğine delalet eder. Aynı zamanda, çok temiz kalpli ve iyi birisi olan rüya sahibinin, çok kısa bir zaman içinde çok hayırlı ve çok güzel bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada Kuran Dinlemek ve Ağlamak

İş hayatında çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, yüklü miktarda paraya sahip olacağına endişelerinden ve üzüntülerinden kurtularak ferahlığa çıkacağına, kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına alamet eder.

Rüyada Kuran Okunduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok yüksek mevkilere geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuran Dinlemek İle İlgili Rüyalar;

 1. esra (10 Aralık 2014 saat: 23:06)

  Rüyamda evimizin yanindaki evde mevlüt okunuyormus. Oraya gidiyorum koskocaman bir oda aslinda daha cok salon da insanlar kadin erkek ayrilmis oturuyorlar ve kuran dinliyorlar. Bir kadina gercek hayatta hediye verdigi icin ona rüyamda tesekkür ediyordum

 2. ömer (05 Aralık 2014 saat: 21:11)

  slm. kardeşim 26 yaşında 5 ay önce vefat etti.bazen bilgisayarda görsel olarak kuran dinleyip ekrandan takip ediyorum. rüyamda aynı şekilde kuran gözümün önüne geliyor, imam okuyor ben takip ediyorum.sayfa hemen bitiyor ve kayboluyor.kaybolur kaybolmaz kardeşimi gördüm.ama çok kısa,2-3 saniye kadar.sadece bana baktı ve kayboldu.o anda uyandım.ruyamı yorumlarsanız sevinirim

 3. emine (27 Ekim 2014 saat: 11:56)

  Rüyamda bir evdeydik orada kuran okunuyordu bende dinliyordum sonra tanıdığım fáhız bir bayan yorulduğunu söyledi ve benim okumamı söyledi bende okurum dedim ama ezberden okuyacağım için takıldığım yerler olursa beni uyarmalarını söyledim yásin suresini okumaya başladım ezberden sesim az çıkıyordu yükseltmemi söylediler bende yükse sesle yasini okumaya başladım.rüyam bu kadardı yorumlarsanız çok sevinirim

 4. Galip AKTAŞ (10 Temmuz 2014 saat: 11:44)

  Rüyamda kur’an okurken çok güzel bir sesle makamlı okuyorum.besmeleyi çok içten ve güzel okuyorum. Ezbere okuyacağım ayetin başını farklı okuyorum ama okumaya devam ediyorum ve doğru olarak birleştiriyorum. fakat ezbere okurken yerdeki fayansları görüyorum ve arasındaki çizgiler bana elif harfini anımsatıyo ve makamlı okuduğum kuranı hep sonunu elif olarak uzatıyorum ve kendi kendime fayansların arası hep düz çizgi o yüzden hep elif ile devam ediyorum diyorum.

  rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,