RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuran Görmek

Rüyada kuran görmek çok hayırlıdır, izzet ve nefis sahibi kimselere, Allah yolunda güzel, iyi ve hayırlı işler yapan kimselere, yüce gönüllü ve güzel amelli kimselere işaret ederken, tövbekâr olan kimselere de işaret eder. Rüyasında kuran gören kişi Allah’a el açıp yakarırsa Allah o kulunun yakarışını duyar, pişmanlığını ve tövbesini kabul eder ve o kulunu af eder. Bir kişi eğer rüyasında kuranı kerimin harflerini eliyle işaret ederek tek tek okursa hak yolundan uzaklaşacak ve kötü işlere karışarak Allah katında günahkâr olacak demektir.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuranı kerimi layığıyla güzel okuyarak hakkını vermek şerefli ve onurlu bir kimseye ve onun dürüst olarak yaptığı işlere ve söylediği sözlere itibar edilmesine işaret eder. Bu kişi toplum tarafından da çok sevilir ve kendisine çok saygı duyulur. Rüyasında kuran okuduğunda kendisini dinleyen kişiler olduğunu gören rüya sahibi devlet kapısında bir memurluk işine atanacak demektir.

Rüyada Kuran Dinlemek

Rüyada kuran dinlemek yaşanacak olan güzel ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyada kuran dinleyen kişi çok sevineceği haberler alacak ya da olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Kuran Öğrenmek

Rüyada kuran öğrenmek çok güzel ve hayırlıdır. Rüyasından kuran öğrendiğini gören kişi tüm kötü alışkanlıklarından vazgeçecek ve bundan sonra hep güzel şeyler yapacak demektir. Ayrıca rüyasında kuran okuduğunu gören kişi dertlerinden ve sıkıntılarından kurtularak rahata erecek demektir.

Rüyada Amel Defteri Görmek

Rüyada amel defteri görmek ya da okumak kişinin tüm isteklerine kavuşmasına, tüm ideallerini ve hedeflerini yerine getirmesine delalet eder. Amel defterini okuyan kişi büyük de bir servetin sahibi olacak ve hayatının kalan kısmını bolluk, bereket ve konfor içinde geçirecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuran Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. fatma (01 Mart 2014 saat: 12:43)

    selam rüyamda kur-an’ın dış kapağında kabartı şeklinde yazıyordu karanlık bi yerde duvarda kırmızı bi ışık vuruyordu o ışığın altında okumaya çalışıyordum arada ışık tam gelmiyordu kabartılar gidiyor okuyamıyordum sonra kırmızı ışığın yanında beyaz bi ışık oldu (duvarın yan tarafında bı ışıklar)bu ışıkta okumaya çalıştım daha sonra yasin suresini okuyordum ama onu normal aydınlıkta okuyordum genelde mübin yazan yerlerde daha vurgulayarak okuyordum, besmele çekiyordum ve mealinide okuyordum sitenizde baktım gayet güzel anlamları ama genel olarak ne anlama geliyor lütfen cevap veririmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,