RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuran Harfleri Görmek

Rüyada Kuran harfleri görmek, kişi için hayır kapılarının açıldığına müjde verir ve isteklerin, edilen duaların, yapılan iyiliklerin kısa sürede karşılık bulacağını işaret eder. Hangi Kuran harfi görülürse görülsün hayırlıdır ve iyilik görmek, hastalıktan kurtulmak, manevi açıdan tatmin olmak, nefsine karşı gelmek manalarını taşır. Kişinin hayatı boyunca başkalarına yardım ederek büyük sevaplar kazanacağına, gönül gözünün açılacağına ve çıkacağı Hac yolculuğu sonrası tüm hayatını İslami kurallara uygun yaşayacağına haber verir. Zarara uğrayanların rahata ereceklerine ve geçen kötü günleri unutacak kadar mutluluk içinde olacaklarına, evladı olmayanların mucize gibi bir gebelik haberiyle evlerinin şenleneceğini, gözyaşı dökecek kadar sevinç duyulacağını ifade eder. Maddi açıdan da esenliğe kavuşacak olan rüya sahibi fakirse ömür boyu para sıkıntısından kurtularak, zengin bir hayata kavuşur. Zengin olan kimseler mallarının zekatını verir, hayır kurumlarına bağışta bulunarak sevap işlerler.

Rüyada Kuran Harfleri Okumak

İlim sahibi olmak, dini konularda yetkinleşmek ve hatırı sayılır bir iş adamı olmak demektir. Kuran harflerini okuyan kişilerin maddi hayatları ile beraber manevi hayatları da gelişir ve her konuda bilgi sahibi, sözü geçen, ileriyi görebildiği için işlerini büyüten kimseler olurlar. Kimseye el açmadan ve muhtaç duruma düşmeden yaşlanmanın, uzun bir ömre pek çok mutluluk sığdırmanın da tabiridir.

Rüyada Kuran Harfleri Yazmak

Boş ve temiz bir kağıda Kuran harfleri yazdığını gören kişi Kuran’ı hatmeder ve İslamiyet’e göre yaşar. İmam nikahı kıymaya, hayırlı evlatlara sahip olarak her zaman şükretmeye, işlerin yoluna girmesine ve hastaların şifa bulmasına yorumlanan rüya, ömür boyu sürecek mutlu bir hayatın, sıkıntılardan uzaklaşmanın, uğursuzluklardan kurtulmanın da müjdesini verir.

Rüyada Kuran Harfleri Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında dini konularda düşünceler içinde olunduğunu ve kişinin hayatın anlamsızlığı, boşunalığı üzerine kafa yorduğunu, kendisini inancına vakfetmeyi istediğini ifade eder. Maneviyatın yükselişte olduğunu ve yeni bir yola girildiğini de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuran Harfleri Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Zeynep aydın (07 Ağustos 2016 saat: 18:34)

    üyamda mevlud kuran okutulan biyerdeydim tam bilmiyorum annem hala yengem kuzenim herkes orda hala benden tesbih istiyor bende seciyorum tesbihin yanında bişey daha istiyor ama hatırlamıyorum o 2 şeyin rengini birbirine uydurmaya fln çalışıyorum halamin istediği tesbih normal bi tesbih değil ipten yapılmış yumuşak onu götürüp veriyorum halama onlar farklı bi odadalar halamin yanında bi kadın var elinde bi yapışkan şeffaf kağıt gibi bi şey tam gözümün altına yapıştırıyor ve elif harfi arapça hemze hali çıkıyor oraya ve kadında diyorki buna elif çıktı fln ben noluyor diyorum annemlerde aynı odadalar ama onlar bizi izlemiyor aralarında konuşuyor sonrada uyandım bunun anlamı sizce nedir

  2. Gülşah Çınar (26 Temmuz 2016 saat: 15:50)

    Rüyamda önüme temiz iki sayfa kağıt konuldu ordaki yazıyı silip yeniden yazdım ve kaf ha ya ayn sad kelimeleri döküldü azımdan uyandığımda da hala söylüyordum ve rüyamda yunus balıkları gördüm temiz berrak yeşil bir denizde biri yanıma gelip gel seninle arkadaş olalım dedi yunus başığı bana gülerek konuştu adının hüseyin olduğunu söyledi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,