RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurban Bayramı Görmek

Rüyada kurban bayramı görmek, aydınlık bir geleceğe ve gelecek güzel günlere delalet eder. Rüya sahibinin ailesi ile birlikte ortaya koyacağı güzel ve hayırlı işlere ve günden güne değer kazanacak bilgi birikimine yorulur. Aynı zamanda, günahlardan arınmak için Allah yoluna girmeye ve çevresindekileri de davet etmeye işaret eder.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek

Rüyada kurban kestiğini gören kişinin, çevresi tarafından el üstünde tutulup kendisine saygı gösterildiğine ve her zaman sözünün dinlenip sevildiğine yorulur. Kişinin rızkının bolluğuna ve bereketine işaret edilir.

Rüyada Ramazan Bayramı Görmek

Rüyada ramazan bayramı görmek, yapılan işlerin getirisinin çok büyük olacağına ve birlik beraberlikle her işin üstesinden gelineceğine yorumlanır. Kişiye duyulan saygının günbegün artmasına da delalet eder.

Rüyada Bayramlaşmak

Rüyada bayramlaştığını gören kişi için, hayırlı işlerin olacağına ve güzel şeylerle karşılaşacağına yorulur. Ayrıca, insanların birbirlerine destek olarak sorunlardan kurtulup ferah bir şekilde yaşayıp birlik ve beraberlik içinde olmalarına delalettir.

Rüyada Bayram Görmek

Rüyada bayram görmek, mutluluklara, sevince ve rüya sahibinin evinin bereketine işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayırlı dualarla anılacağına ve her zaman hürmet görüp sevilip sayılacağına da yorulur.

Rüyada Bayram Namazı Görmek

Rüyada bayram namazı görmek, rüya sahibinin içinde bulunulan kötü durumdan kurtulacağına ve yeni bir yol çizip, helal yola dönmesine yorulur. Allah tarafından gönderilmiş musibetlerin kişiyi olgunlaştırdığına ve bundan sonra başına gelecek olan sorunlara karşı birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesine işaret eder.

Rüyada Bayram Şekeri Görmek                          

Rüyada bayram şekeri görmek, rüyayı gören kişinin zor yollardan geçecek olmasına ve sorunların sürekli olarak ortaya çıkarak kişiyi rahat bırakmayacağına delalettir. Aynı zamanda kıskançlık ve uzaktan uzağa duyulan hainliğe ve kötü düşüncelere de yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurban Bayramı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mustafa (13 Ekim 2014 saat: 12:42)

    Merhaba ben ruyamda kurban bayramindaydim ama kurban bayrami yeni gecmesine ragmen bu baska kurban bayrami diyolardi. Sonra evimizin onunde bi kamyonet vardi onun kasasinda iki tane buyuk bas kurbanlik vardi ve yan komusumuzundu onlar. Buyuk bas hayvanlardan bir tanesi cok sinirliydi yerinde duramiyordu ve hakim olamiyilardi oteki ise taam aksine sakindi sonra komsum o buyuk baslari evine katti benim elimde ise ipindem tutmus oldugum iki kucuk bas kurbanlik vardi ve ruyamda kurban bayrami yeni gecti bu neyin nesi diye dusunuyordum tanimadigim bi adam bu baska kurban bayrami dedi ve simdiye kadar boyle bisi yoktu bu nasil oldu dedim etrafimda kimse yoktu zaten o adamda gitmisti sonrada uyandim hic bi anlam veremedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,