RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurban Eti Görmek

Rüyada kurban eti görmek, borçlanmaya ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibi hatırı sayılır bir banka kredisi ya da bir ahbap eli ile aldığı borç parayı kat be kat kar marjı elde edeceğini düşündüğü bir işe yatıracak ve bu işte hayal kırıklığı yaşayarak çok zor durumda kalacak demektir. Rüya sahibi, hayatının fırsatını yakaladığı gözüyle baktığı ve hayatının yatırımını yaptığı bu işten zarar ederek büyük bir sıkıntının ve bunalımın da içine düşecek. Borcunu ödeyemez olmanın verdiği sıkıntı ayrı, işte hüsran yaşamanın verdiği sıkıntı ayrı bir ağırlık verecek demektir.

Rüyada Kurban Eti Yediğini Görmek

Rüyada kurban eti yemek hayırlıdır, rüya sahibinin dertlerinin ve üzüntülerinin biteceğine, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına tabir edilir.

Rüyada Kurban Eti Dağıtıldığını Görmek

Rüya sahibinin tüm karamsarlığından, umutsuzluğundan, mutsuz ve hastalıklı ruh halinden kurtulmasına, şen şakrak biri haline gelmesine ve güzel günler yaşamasına işaret eder.

Rüyada Kurban Görmek

Can sıkıcı sözler duymaya ya da olaylar yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibi, her şey yolundayken, ortalık süt limanken kendini, bir anda ne olduğunu anlamadan, oldukça hararetli bir tartışmanın içinde bulabilir.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyasında kurban kesen kişi, kendisine kötü gözle bakan ve kötülüğünü isteyip, bir adım dahi ileri gitmesini istemek bir yana düştüğünde bir tekmede kendileri atmak için sabırsızlanan kişilerin şerrinden korunacak demektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüya sahibinin hayvancılıkla ya da hayvanlarla ilgili olan bir işten ekmek yediği anlamına gelir.

Rüyada Deve Kesmek

Hak yolunda kutsal ve güzel olan bir işi yerine getirmeye ve büyük bir huzur bulmaya, vicdanen de rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurban Eti Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. aysun (12 Ekim 2014 saat: 13:30)

  Rüyamda insan kılıgında 3 veya 4 kişı 12yaşinda olan oğlumu götürmeye çalişiyor bende onlara yalvarıyorum götürmeyin diye çok etkisinde kaldim ruyamin bir gün sonra yine rüyamda eşim dolapta kalan kurban etini annesine saklica veriyor bende ona kiziyorum 3 4 yol once yine rüyamda allahimla peygamberinin yüzünü göstermişlerdi ogunden sonra gördüğüm ruyalarimin çoğu bir şekilde oluyor ve rüya görmekten bazen çok korkuyorum

 2. irfan (11 Ekim 2014 saat: 21:50)

  1.Rüyam : Rüyada agzimi yikarken dişimin sallandığini fark ediyorum ( köpek dişi ) sonrasında tekrardan ağzımı çalkalarken ağzımdan beş altı tane dişimin avucuma döküldüğünü gördüm sonrasında dişlerimi suyun önüne tutarak yıkadıktan sonra bir süre dişlerime baka kaldım öyle dişlerimin kök kısmının alt tarafları sarı metal plaka gibiydi

  2.Rüya kaynanam görmüş : kaynanam beni rüyasında görmüş iki tane yüzülmüs koyun veya keçi etini eve getiriyorum ayrı bir kaptada işkembesini getiriyormuşum

 3. Yıldız (14 Eylül 2014 saat: 08:09)

  Ben iki rüya yazacağım. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Birimcisini iki hafta önce ilk defa evlerinde kaldığım bir akrabamın evinde sabah namazına kalkmadan hemen önce gördüm hala etkisindeyim.
  Rüyamda boşandığım eşimle daha önce hiç görmediğim biraz eski bir evde yaşıyoruz, ama evliyiz yine. Nazmiye Demirel misafir olarak kanepede oturuyor. Yüzünde makyaj yok ellerinde şişlerle örgü ötüyor. Yemek ne ikram edelim diye soruyoruz arkadaşları ile bayanlarla buluşacağını yemek yapmamamızı söylüyor. Ayrıldığım eşim tatil kamplarını arayıp yer ayırdığını oralarda da misafir edebileceğimizi söylüyor. Bu esnada daha önce hiç görmediğim genç bir kız kanepede oturuyor, misafir olmuş sanırım yanında başkaları da vardı. Onlara soruyorum. Siz yemek yer misiniz diye, kız yiyeceğini söyleyince annemle mutfağa geçiyoruz. Koca bir leğen dolusu bulgur pilavı pişirmişim ocağın üzerinde kapağını açıyorum. Mis gibi görünüyor. Et de pişirmeyi planlıyorum ama eti rüyamda görmedim, o esnada uyandım.
  Buzluktan eti poşetle çıkardım mı yoksa iyice haşlanmış et gördüm mü çok emin değilim ama pişmiş bulgur pilavını hem de leğenlerce net gördüm.

  ikinci rüyamı sabah namazından sonra gördüm. Rüyamda boşandığım eşimin anne ve babası kurban bayramı için kurban kesmişler kayınvalidem leğenler dolusu eti doğramış. Neresi olduğunu bilmediğim bir evdeyiz, rüyada benim evim sanıyorum. Hatta sanırım dağıtımını ben de yapacaktım. Ben işten araba ile geliyorum. Oğlumu ve eski kayınbabamı arabaya alıyorum arabayı ben kullanıyorum. Benim için de kurban almayı planlıyorum ama ben bayramın ikinci günü almayı düşündüğümü söylüyorum arabada iken uyandım.

  Her iki rüyayı da kimseye anlatmadım. Bilen biri yorumlasın istedim. Yorumlatıp yazarsanız inanılmaz mutlu olurum. Allah razı olsun

 4. Anonim (30 Aralık 2013 saat: 23:52)

  ben nşanliyim rüyamda nişanlimin eski eşi bana nikahta giymem için üç tane elbise veriyor elbiselerin biri yeşil birisi bordo birisi de krem rengi üçünü de deniyorum en çok krem rengini giyiyorum ama altına takunya giyiyorum tekini suyun içinden çikartıp giydim ve iki tane genç kiz vardi nişanlimin kizlariymiş ama nişanlimin iki oğlu var bir kizi var ama daha 6 aylik kizi ama onunla evli değildi benden önceki birlikteliğinden olan ama biz nikaha hazırlanyormuşuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,