RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurbanlık Görmek

Rüyada kurbanlık görmek, rüyayı gören kişinin, hayallerine ve isteklerine kısa süre kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına ve çok mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, verdiği sözleri tutması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Kurbanlık İnek Görmek

Aile hayatında çok mutlu ve huzurlu günler yaşayan rüya sahibinin, iş hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, eğer Allah’a sığınıp dua ederse işlerinin açılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, borçlarının biteceğine ve yaşadığı üzüntü ve endişelerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Kurbanlık Boğa Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisini toparlaması, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için maddi olarak çok büyük ve hayırlı bir kişiden yardım göreceğine, bu yardım sayesinde çok büyük atılımlar yapacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kurbanlık Et Görmek

Rüyada kurbanlık et görmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü durumlara düşeceğine, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine ve üzüntülü zamanlar geçirmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Kurbanlık Koç Görmek

Uzun zamandan beri maddi olarak çok zor günler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında sabır ve azim göstererek işlerini düzelteceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,