RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurbanlık Koyun Görmek

Rüyada kurbanlık koyun görmek, rüya sahibinin kurbanlık koyunu hangi zamanda gördüğüne bağlı olarak yorumlanmaktadır. Rüyada kurban bayramından önce veya kurban bayramı sırasında görülen kurbanlık koyun, rüya sahibinin dini vazifelerini güzel bir şekilde yerine getireceğine işaret eder. Rüyada kurban bayramı sonrasında veya çok öncesinde görülen kurbanlık koyunun anlamı ise; rüya sahibinin dini görevlerini yerine getirmek için çabalaması ama bir türlü tam anlamıyla bunu başaramaması demektir.

Rüyada Kurbanlık Koyun Kesmek

Rüyada kurbanlık koyun kesmek, Kurban Bayramı zamanında yapılan bir şey ise hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kurban zamanında kurbanlık koyun kestiğini görmesi, fakirlere ve muhtaç olan insanlara yardımda bulunacağının habercisidir. Kişi, yapacağı bu yardımlarla gönlünü ferah tutacaktır ve huzurlu olacaktır.

Rüyada Kurbanlık Koyun Kesildiğini Görmek

Rüyada kurbanlık koyunun kesildiğini görmek, rüya sahibinin yardımsever ve dürüst bir çevreye sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu çevresi; iş arkadaşları veya oturduğu yerdeki arkadaşları olabilir. Kişinin sahip olduğu bu arkadaşlar, ona zor zamanlarında yardımcı olacak ve kişinin yanlış işler içinde olmasına engel olacaklardır.

Rüyada Boğa Kurban Etmek

Rüyada boğa kurban etmek, Kurban Bayramı zamanında veya edilen bir adak sonucunda yaşanılan bir olay olduğu taktirde rüya sahibinin cömertliğine işaret eder. Rüyada boğa kurban ettiğini görmek, rüya sahibinin bazı durumlara kendisine yapılan iyiliklere karşı misliyle iyilik yapacağının habercisidir. Rüya sahibine zor zamanında yarımcı olan birisi, bunun karşılığını görecektir.

Rüyada Boğa Kesmek

Rüyada boğa kestiğini görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda maddi olarak kazanç sağlayacağı anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi kişinin rüyasına boğa kesmesi, hayırlı kazançlara delalet eder. Kişi, yatırım yaptığı bir işten güzel bir kazanç elde ederek emeğinin karşılığını alacaktır. Bu durum rüya sahibinin sonraki yatırımları için cesaret kazanmasını sağlayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurbanlık Koyun Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İclal (14 Ekim 2016 saat: 02:58)

    Rüyamda kıyamet günü gelmiş ben ve bütün tanıdıklarım bir evde toplanmışız çok korkuyorum ve sürekli rabbi yessir vela tuassir okuyorum estağfurullah çekiyorum sonra abla iki çocuğuyla geliyor kurban keseceğim çocuklara diyor sonra ben korkudan bayılıyorum şehadet getiriyorum sonra sırayla kimliklerimizi alıp sırayla içeri alıyorlar o an uyandım

  2. Leyla (27 Şubat 2016 saat: 11:44)

    Rüyamda vefat eden eşim eski evimizin bahçesinde koyun kesiyor, ve,ben,rahmetli eşimin abisi benim kızım bi kaç kişi daha olmak üzere eşimin kurbanı kesmesini bekliyoz eşim kurbanı kesiyor elini beş parmani kana sürüp kızımın elbisesine sürüyor ben kızıyorum ndn okadar surdun sadece alnına sur kızımın diyorum banada soruyor sanada suruyüm kan diyo ben yok huylaniyorum diyorum ve surdurmuyorum,rahmetli eşimin ismi murat.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,