RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürdan Görmek

Rüyada kürdan görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlere alın terini kattığına, hiç kimsenin ekmeğine göz dikmediğine ve insanlara kötülük yapmayıp insan olmaya çalıştığına delalet eder. Rüya sahibinin, daha önce yaptığı hatalar ve kötülüklerden ötürü tövbe istiğfar ettiğine,  gönlünü Allah yoluna adadığına ve yanlış yoldaki insanları hak yoluna davet ettiğine işaret eder.

Rüyada kürdan görmek, aile içinde uzun zamandır beklenen güzel bir habere, bir bebeğin doğumuna tabir olunur.

Rüyada Kürdanla Dişleri Temizlemek

Rüyada kürdanla dişleri temizlemek, yıllardır biriktirilen ve refah içinde yaşamayı sağlayan mal varlığının zekâtının verilmesine yorulur.

Rüyada Kürdan İmal Eden Kimseyi Görmek

Rüyada kürdan imal eden kimseyi görmek, uzun zamandır muzdarip olunan ve bedene çok büyük acı ve yorgunluk veren bir hastalıktan kurtulup iyileşme aşamasına girilmesine yorumlanır. Aynı zamanda, sıkıntılı ve zor anlarda destek olan, hastalık durumunda yardıma koşan ve dert ortağı olan iyi ve anlayışlı dosta tabir olunur.

Rüyada Diş Macunu Görmek

Rüyada diş macunu görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda kazanacağı çok miktarda paraya ve bu paranın bereket ve bolluk içinde yaşamayı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Almak

Rüyada diş macunu almak, yaşanan maddi sıkıntıların ailede sevilen ve sayılan büyükler tarafından giderilmesine ve sorunların çözülmesine tabir olunur.

Rüyada Birisine Diş Macunu Vermek

Rüyada birisine diş macunu vermek, maddi konularla ilgili olarak akrabalarla bir sorun yaşanacağına ve bu yüzden çıkan tartışmaların çok kısa bir sürede tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Diş Macunu Sıkmak

Rüyada diş macunu sıkmak, rüya sahibinin, yaptığı işleri, ortaya koyduğu çalışmaları ve ürettiği şeyleri kıskanan ve sürekli dedikodu yaparak çalışmaları kötüleyen insanlar olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!