RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürdan Görmek

Rüyada kürdan görmek, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlere alın terini kattığına, hiç kimsenin ekmeğine göz dikmediğine ve insanlara kötülük yapmayıp insan olmaya çalıştığına delalet eder. Rüya sahibinin, daha önce yaptığı hatalar ve kötülüklerden ötürü tövbe istiğfar ettiğine,  gönlünü Allah yoluna adadığına ve yanlış yoldaki insanları hak yoluna davet ettiğine işaret eder.

Rüyada kürdan görmek, aile içinde uzun zamandır beklenen güzel bir habere, bir bebeğin doğumuna tabir olunur.

Rüyada Kürdanla Dişleri Temizlemek

Rüyada kürdanla dişleri temizlemek, yıllardır biriktirilen ve refah içinde yaşamayı sağlayan mal varlığının zekâtının verilmesine yorulur.

Rüyada Kürdan İmal Eden Kimseyi Görmek

Rüyada kürdan imal eden kimseyi görmek, uzun zamandır muzdarip olunan ve bedene çok büyük acı ve yorgunluk veren bir hastalıktan kurtulup iyileşme aşamasına girilmesine yorumlanır. Aynı zamanda, sıkıntılı ve zor anlarda destek olan, hastalık durumunda yardıma koşan ve dert ortağı olan iyi ve anlayışlı dosta tabir olunur.

Rüyada Diş Macunu Görmek

Rüyada diş macunu görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerde ve ortaya koyacağı çalışmalarda kazanacağı çok miktarda paraya ve bu paranın bereket ve bolluk içinde yaşamayı sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Diş Macunu Almak

Rüyada diş macunu almak, yaşanan maddi sıkıntıların ailede sevilen ve sayılan büyükler tarafından giderilmesine ve sorunların çözülmesine tabir olunur.

Rüyada Birisine Diş Macunu Vermek

Rüyada birisine diş macunu vermek, maddi konularla ilgili olarak akrabalarla bir sorun yaşanacağına ve bu yüzden çıkan tartışmaların çok kısa bir sürede tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada Diş Macunu Sıkmak

Rüyada diş macunu sıkmak, rüya sahibinin, yaptığı işleri, ortaya koyduğu çalışmaları ve ürettiği şeyleri kıskanan ve sürekli dedikodu yaparak çalışmaları kötüleyen insanlar olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kürdan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gülsevil (04 Eylül 2015 saat: 09:45)

    Rüyamda mahhallede topluca dometes sosu yapuyorduk. Bende kendimiz icin olanı yapıyodum ama baktım herkes kurdanla yapıyo bende de kürdan yok kürdanla yapmak istedim ve komsunun birinden istedim biraz verdi sonra yaptım onla bitti kürdan tekrar istemeye gittigimde bitmis öyle dedi bende başka komşulardan almaya gittim herkes yerde bi kosede oturuyodu tek tek gittim sordum onlar olduğu halde vermediler bende sinirlendim biraz kalktım kendi evimize geldim ve evden aldım kutuyu sonra dısarı cıktım ondan sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,