RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurdele Görmek

Rüyada kurdele görmek, gelecek mutlu ve huzurlu günlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatının sessiz ve sakin geçeceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine işaret eder. Güzel bir rüyadır, derdin, sıkıntının ve kederin olmadığı anlamına gelir. Gönül hoşluğuna, sevince, dertlerin ağırlığından kurtulup hafiflemeye yorulur.

Rüyada Kurdele Kesmek

Rüyada kurdele kesmek, rüya sahibinin değişik ortamlara ya da değişik mekânlara girip, güzel zaman geçireceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına delalet eder.

Rüyada Kurdele Bağlamak

Rüyada kurdele bağlamak, rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, isteklerini, arzularını ve hedeflerini yerine getirebilmek için eşsiz fırsatlar yakalayacak ve bu sayede hayallerine kavuşmaya bir adım daha yaklaşarak kendini dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Kurdele Görmek

Rüyada siyah kurdele görmek iyi değildir. Bahtının kapanacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, onlardan gelecek zarara ve sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek

Rüyada kırmızı kurdele görmek, esenliğe, ferahlığa ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, tüm üzüntüsünü, kederini ve derdini bir yana bırakacağına işaret eder.

Rüyada Kurdeleli Alyans Görmek

Rüyada kurdeleli alyans gören kişinin muradı olur ve kişi sevdiğine kavuşur. Hayır getirecek ve sonu mutlu bitecek birlikteliğe, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmaya yorulur. Rüya sahibi bayansa, sevgilisinden evlenme teklifi bekleyebilir.

Rüyada Kurdeleli Altın Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kurdeleli altın görürse o kişinin işi gücü rast gider ve maddi gücü de, ticaret hayatındaki ünü de katlanarak artmaya başlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: