RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurdele Görmek

Rüyada kurdele görmek, gelecek mutlu ve huzurlu günlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatının sessiz ve sakin geçeceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine işaret eder. Güzel bir rüyadır, derdin, sıkıntının ve kederin olmadığı anlamına gelir. Gönül hoşluğuna, sevince, dertlerin ağırlığından kurtulup hafiflemeye yorulur.

Rüyada Kurdele Kesmek

Rüyada kurdele kesmek, rüya sahibinin değişik ortamlara ya da değişik mekânlara girip, güzel zaman geçireceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına delalet eder.

Rüyada Kurdele Bağlamak

Rüyada kurdele bağlamak, rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, isteklerini, arzularını ve hedeflerini yerine getirebilmek için eşsiz fırsatlar yakalayacak ve bu sayede hayallerine kavuşmaya bir adım daha yaklaşarak kendini dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Kurdele Görmek

Rüyada siyah kurdele görmek iyi değildir. Bahtının kapanacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, onlardan gelecek zarara ve sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Kurdele Görmek

Rüyada kırmızı kurdele görmek, esenliğe, ferahlığa ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, tüm üzüntüsünü, kederini ve derdini bir yana bırakacağına işaret eder.

Rüyada Kurdeleli Alyans Görmek

Rüyada kurdeleli alyans gören kişinin muradı olur ve kişi sevdiğine kavuşur. Hayır getirecek ve sonu mutlu bitecek birlikteliğe, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmaya yorulur. Rüya sahibi bayansa, sevgilisinden evlenme teklifi bekleyebilir.

Rüyada Kurdeleli Altın Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kurdeleli altın görürse o kişinin işi gücü rast gider ve maddi gücü de, ticaret hayatındaki ünü de katlanarak artmaya başlar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurdele Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sadike (18 Nisan 2014 saat: 04:19)

    rüyamda belediye başkanını gördüm. büyük bir kalabalığa kırmızı beyaz kurdele dağıtıyordu. ben arka sıralarda olduğum için ve o hep öndekilere dağıttığından bir türlü kudelelerden ben alamamıştım. bunun üzerine başkana biz çok uzaktan sizin için geldik sizi çok seviyoruz fakat hatıra olsun diye dağıttığınız kurdeleden bir türlü alamadık dedim. oda bana anlıyorum diyip ben sizin eşinizin işini hallettim siz hiç merak etmeyin dedi.

    lütfen rüyamın ne anlama gelebileceğini yorumlarsanız çok sevinirim.

  2. merve (28 Şubat 2014 saat: 21:48)

    geçen gece rüyamda eski sevgilimi gördüm bir tepsinin içinde kırmızı kurdeleye bağlı alyanslar vardı. o kendi alyansını parmağına taktı diğerini bana uzattı fakat ben takmadım ısrar etti yinede takmadım. ben babam olmadan ona sormadan takmam diye direttim yanımızda onun annesi ve babası benimse annem vardı babamı sonradan çağırdı.
    yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,