RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürek Görmek

Rüyada kürek görmek, rüya sahibine her konuda destek olacak bir yardımcı ile tabir edilir. Rüya sahibi için yanındaki hayırlı kimsedir ve en zor zamanlarında imdadına koşar. Bu gerçek dost aileden biri ya da arkadaşlardan biri olabilir. Rüyada kürek görmek, rahatlık ve hafiflik anlamına gelir. Rüya sahibi için hayatın daha kolay hale gelmesine, malının ve parasının çok çalışması karşılığında çoğalmasına işaret eder.

Rüyada Kürek Çekmek

Rüyasında kürek çektiğini gören kişi selamete kavuşur. Aile büyüklerinden olan bir kişinin kendisine belki maddi belki de manevi olarak destek olması suretiyle doğru yolu bulacağına ve sorunlarından kurtularak rahata ereceğine delalet eder. Rüyada kürek çekmek zengin olmaya tabir edilir.

Rüyada Kürek Sapı Görmek

Rüya sahibi için yeni bir kısmet olarak değerlendirilir. Kişinin sıkıntılarından ve yaşadığı zahmetten kurtulması için karşısına çıkacak olan yeni bir alternatife tabir edilir. Bu sayede rüya sahibi rahat bir nefes alacaktır.

Rüyada Kürek Sallamak

Rüya sahibinin işi ve kazancı ile yorumlanır. Kişi, yeni başladığı ve sabırla çalıştığı işinde hak edilmiş resmi haklara sahip olacak ve işinde yükselerek kısa sürede maaşına zam alacak demektir.

Rüyada Kürekle Toprak Atmak

Rüya sahibinin üzerinde düşenleri yapma konusunda ne kadar titiz ve özenli olduğuna delalet eder. Rüyada kürekle toprak attığını gören kişi cefakârdır ve verdiği sözü yerine getirmek konusunda çok titizlenir. Merttir ve gerçek bir yol arkadaşıdır. Rüya sahibi birlikte yola çıktığı kişiyi yarı yolda bırakmayacak kadar sorumluluk sahibidir.

Rüyada Demir Kürek Görmek

Rüyasında demir kürek gören kişi, hazırdan bir kazanç elde edecek demektir. Bu kazanç rüya sahibinin beklemediği ve bilmediği ama hakkı olan bir yerden gelecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kürek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Osman Deveci (01 Aralık 2015 saat: 17:12)

    Merhaba iyi akşamlar… Rüyamda tam sayısını hatırlamıyorum ama ağaç saplı kısa kürek gördüm ve hatırladığım kadarıyla içlerinden birini seçip elime aldım sadece kuregi elime aldığım kadarını hatırlıyorum sorunlarınızı bekliyor olacağım iyi çalışmalar..

  2. derya (18 Eylül 2014 saat: 17:09)

    rüyamda büyük balık ağlıyordu ben karşısındayerde ellerim arkada geriye doğru gidiyordum annem yanımda ekmek verdi diye hatırlıyorum ve balık ağlıyor baban saga sola balıgığı savuruyordu ölücek baba diyordum etkisinden kurtulamadım yardımcı olursanız sevinirim daha sonra tanıdığım bir şahıs cevresinde yavaş yavaş dönerek kendi ekseninde yanıma kadar geldi elinde yüzük vardı oturum vaziyetindeydi birde kırmızı palto birde siyah palto gördüm teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,