RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürsü Görmek

Rüyada kürsü görmek, rüyayı gören kişinin şöhret, para, mal, güç ve mertebe sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yüksek tahsilli, başarılı ve kariyer sahibi kimse olacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine işaret eder. Rüya sahibi iş adamı (kadını) olacak ve üstün yetkilerle donatılacak duruma gelecek demektir.

Rüyada Kürsüye Çıkmak

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada Kürsüde Konuşmak

Rüyayı gören kişinin bilgi konusunda çok eli açık olduğuna, hayatını kolaylaştıran ve işlerini yürütmesini sağlayan herşeyi çevresindekilerle de paylaştığına, insanlara yeni yollar, kazanç kapıları açtığına ve onlara her konudan alternatiflere ulaşmanın yollarını gösterdiğine rivayet edilir.

Rüyada Kürsüde Oturmak

Rüyayı gören kişinin garanti olacak ve sarsılmayacak bir koltuk edineceğine, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına, ön plana çıkacağına ve mesleğinde kazandığı zaferlerle herkesin tanıdığı, inandığı, karşısında da saygıyla eğildiği kimse olacağına yorulur.

Rüyada Kürsüde Olmak

Rüyada kürsüde olmak da kürsüye çıkmak gibidir ve hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin başarısının, zenginliğinin ve mutluluğunun ömür boyu süreceğine, aldığı eğitimin de kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına tabir edilir. Rüya sahibi özenilecek kimse olacak demektir.

Rüyada Vaaz Kürsüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin bilge ve alim kişiliği sayesinde herkes tarafından çok ilgi ve itibar gören kimse olacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına ve korunup kollanacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!