RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Deliği Görmek

Rüyada kurşun deliği görmek, yaman çelişkiler içine düşülecek, karasızlık yaşanacak ve kişinin gecelerini uykusuz bırakacak bir dönemin yaklaştığını vurgular. Sağlık konusunda endişe duyulacak kadar sıkıntıların meydana gelmesine, tedavisi imkansız olmasa da çok uzun sürecek, zor bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kalınacağına, maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına alamettir. Kurşun deliği aynı zamanda kırıcı sözler işitmek suretiyle yaşanacak gönül dargınlıklarının, sevilen bir arkadaş ya da dostla araya girecek soğukluğun, sevilen kimseyle uzak düşmenin de tabiridir. Eski dosttan düşman olması anlamına da geleceği gibi, hiçbir zaman yanlış bir hareket beklenmeyecek birinin yapacağı büyük yanlışlara, hayal kırıklığı ile üzüntüden dökülecek gözyaşına da yorumlanır. Rüya sahibinin arkasından ailesiyle ve kişiliği ile ilgili olumsuz konuşmalar yapan biriyle kavga etmek, o kimseyle bağları koparmak ve moral bozukluğu yaşamak olarak da tabir edilir.

Rüyada Bacakta Kurşun Deliği Görmek

Kişi kendi bacağında kurşun deliği görürse iş ortağından ayrılacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına, mirastan men edileceğine veya hakkı olan malları elde etmesinde büyük sorunlar yaşayacağına alamettir. Başka birinin bacağında kurşun deliği görmek ise aile içinde başını derde sokan biri yüzünden hanede yaşanacak sıkıntıların ifadesidir.

Rüyada Duvarda Kurşun Deliği Görmek

Kişinin yaşadığı evin duvarında kurşun deliği görmesi eşiyle ayrı düşmesi, araya giren ara bozucu insanlar yüzünden kavga etmek ve aile birliğinin dağılma tehlikesi ile karşı karşıya kalması demektir. İyiye yorulmadığı gibi, kişinin tüm maneviyatını alt üst edecek, olumsuz gelişmelerin de habercisidir. Kötü söz duymaya, kalp kırıklığı yaşamaya ve evlatlarından hayır görmemeye de yorumlanır.

Rüyada Kurşun Deliği Görmenin Psikolojik Yorumu

Büyük bir güven sorununa işaret eder. Genellikle geçmişinde insanların yaptığı yanlışlar yüzünden hayal kırıklığı yaşayan kişilerin hayatlarındaki kimseye güvenemediklerini, her zaman bir olumsuzluk yaşayacakmış gibi düşündüklerini ve bu nedenle iletişimlerinin de yüzeysel hale geldiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurşun Deliği Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (23 Nisan 2016 saat: 10:53)

    cocukluk arkadaşımla cingenin 1poşet esrarını çaldım sonra onu koltugun altına sakladık. cocukluk arkadasım orda kaldı. ben abi dedigim insanla oturdum uyusturucu muhabbeti yapiyorduk. bende dedim bende yarım kilo esrar var guldü yalan söyleme dedi cingene ates silahla ates ede ede sanki biride ona ates ediyordu osirada arabanında altında yüzü kuylu yatar pozizyonda öldügünü gördüm. kendime baktıgımda sag karnımdan vurulmusum ve kan akıyordu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,