RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, tahsil sahibi olup, meslek hayatında başarılı ve rütbe sahibi bir kimse konumuna gelmeye işaret eder. Rüya sahibinin okuma hevesine, ilim öğrenme merakına, şair, yazar ya da sanatçı olma yeteneğine tabir edilir. Rüyada kurşun kalem görmek, rüya sahibinin karanlığı kalemi ve bilgisiyle yenme düşüncesine ve amacına işaret eder.

Rüyada Kurşun Kalem Almak

Rüyada kurşun kalem almak, rüya sahibinin hayatının kolaylaşması, yükünün azalması ve işlerinin yoluna girip, başarılarının daim olması için mutlak suretle birinden yardım alma gereksiniminin hâsıl olacağına bu yardımın da kendisine en yakın kişiden geleceğine delalet eder.

Rüyada Kurşun Kalemle Yazı Yazmak

Rüyada kurşun kalemle yazı yazmak, kişinin rakipleri ile anlaşma masasına oturup, el sıkışmasına bu sayede daha fazla kazanç elde etmesine ve işlerinin iyi yönde ilerlemesine tabir edilir.

Rüyada Kurşun Kalem Bulmak

Rüyada kurşun kalem bulmak, rüya sahibinin parasından ya da malından bir hayır işi için seve seve harcayacağı anlamına gelir. Kişinin, bir an bile düşünmeden, içinden gelerek varlığından vereceğine işaret eder.

Rüyada Uçlu Kalem Görmek

Rüyada uçlu kalem görmek, rüya sahibinin husumet yaşadığı bir takım kişiler olduğuna, bu küslüğü, kini ve düşmanlığı daha fazla sürdürmek istemeyeceğine, barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine yorulur.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek, rüya sahibinin bir taşla iki kuş vuracağı, bir iş anlaşması için görüşmeye gittiği kişilerden ikinci bir iş teklifi daha alacağı ve anlaşmaya varacağı anlamına gelir.

Rüyada Kalem Kaybetmek

Rüyasında kalem kaybettiğini gören kişi, kararsızlığa ve karamsarlığa düşecek bu nedenle de başarısız olacak, kendisine güvenen kişilerin de tepkisiyle karşılaşacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurşun Kalem Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Köksal gümüş (05 Nisan 2014 saat: 13:55)

    Rüyamda ilk önce telefonla ailemi arıyorum yeğeni mi soruyor um iyi diyorlar ama benden bişeyler saklıyor lar gibi geliyor başkasını arıyorum oda yeğen in ameliyat olacak diyor hemen Otokar a gidip otobüse biniyorum ve hastane ye gidiyorum hastanenin ameliyathane sine giriyorum bomboş kimse yok daha sonra çıkıyorum kırtasiye ye gidiyorum kalem istiyorum büyük Birtane tahta kalem getiriyor ama ben uçlu kalem istiyorum getiriyor fakat beğenmedim diyorum beğendiğim kalemi getiriyor evet bunu istiyorum diyorum biraz yazıyorum daha sonra kirtasiye de ki diğer eşyalara bakıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,