RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüyada kurşun yarası görmek, ani bir haberle tez canlı şekilde hareket etmek ve heyecanlanmak demektir. Kişiyi telaşa düşürecek gelişmelere haber verse de bu gelişmeler kötü olarak nitelendirilemez. Rüyanın diğer unsurları ile ele alınarak yorumlamak daha iyi netice verir. Kurşun yarası geçmişle de alakalıdır ki özellikle kişinin geçmişinde kendisine ağır sözler eden veya kalbini kıran biri ya da birilerinin varlığına dikkat çeker. Bu kimselere karşı hala gönül kırgınlığı yaşayan rüya sahibinin zaman zaman kederlendiğini ve bu üzüntüyü üzerinden atmakta zorlandığını bildirir. Kurşun yarası hem söz yarası hem de beklenmedik kişilerden gelen yanlış davranışlar anlamına da gelir ve genellikle yakın çevredeki kimselerin yaşattıkları hayal kırıklığı neticesinde kişide oluşan üzüntünün habercisidir. Kurşun yarası başka birinde ise o durumda o kişinin bir derdine deva bulmak için uğraşılacağına veya kişiden yardım isteneceğine yorumlanır.

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Tanıdığı biri tarafından kurşunla vurulmak o kimseden gelecek bir fenalığa veya musibete işaret eder. Yakın çevresindeki kimseler tarafından kıskanılmak veya yaptığı işlerdeki başarıları nedeniyle nazara gelmek demektir. Tanımadığı biri tarafından kurşunla vurulmak ise iş ve özellikle ticaret konularında yeni tanışılan kimselerle yaşanacak ihtilaflı durumlara ifade edilir. Kurşun yarası ile ölmek ise yaşanılan bir üzüntünün sonunda büyük bir rahatlama yaşanacağına ve yepyeni bir başlangıç fırsatı elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Kurşunla Vurulup Ölmek

Bir bitişin, beklenmedik ani gelişmelerin ve mevcut düzenin kısa süre içinde değişmesinin ifadesidir. Yaşanan acı ve kederin büyüklüğü ne olursa olsun, rüya sahibinin her koşulda ayağa kalkacağına ve yapacağı yepyeni bir başlangıç sayesinde eski hayatından daha iyi koşullar elde edeceğine yorulur.

Rüyada Kurşun Yarası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kurşun yarası kişinin içinde kalan ve söyleyemediği, her fırsatta kendisini rahatsız eden sözlere ifade edilir. Geçmişte kalan olumsuz bir durumda kendisini yeterince ifade edemeyen kimselerin zaman geçtikçe bilinçaltında oluşan rahatsızlığa tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!