RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşunla Vurulmak

Rüyada kurşunla vurulmak, rüya sahibi hakkında çok dedikodu yapılacağına veya sürekli hakkında konuşan gıybetçi ve kötü bir kimsenin varlığını ifade eden uyarıcı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi bazen kendi yaptıkları yüzünden, bazen de suçsuz olmasına rağmen, hakkında iftiraya varan sözler söylenir ve sıkıntı yaşayacağı bir ortam hazırlanır. Bazen de bu rüya kişiye düşmanlık eden dost görünümlü bir adamın ya da onun daima kötülüğünü isteyen ve bu konuda elinden gelen her şeyi yapan hilekar birinin göstergesidir.

Rüyada Kurşun Attığını Görmek

Rüyasında kurşun atan, insanlar hakkında gıybet eder veya onların hoşlanmayacakları sözler söyler. Bu rüya ahlakı düşük, sürekli insanların hakkında konuşan ve tüm işi bu olan, zayıf karakterli bir adamın habercisidir.

Rüyada Kurşun Erittiğini Görmek

Rüyada kurşun eriten kişi, kar elde etmek için sürekli çalışır ve çabalar. Bu rüya geçimini sıkı bir şekilde çalışarak, bazı sıkıntılar ve zorluklar yaşayarak kazanacağınıza; iş hayatında zorlu bir dönemece girdiğinize; sıkıntıdan sonra ele geçecek bol miktarda mal ve paraya; yakında sizi bekleyen parlak bir geleceğe işaret eder.

Rüyada Kurşun Bulduğunu Görmek

Rüyasında kurşun bulan kişi, yakın zamanda büyük bir mirasa konar veya elinde yüklü miktarda para geçer. Bu rüya bazen de söz duymaya, insanların hakkında konuşmasına, toplumun takdirini kazanacak hareketlerde bulunmaya, eline geçecek fırsatlara ve bu fırsatları değerlendirerek gerçek hayatta yükselmeye işarettir.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Bu rüyayı gören kişi insanlardan gelecek bazı musibetler sonucunda oldukça zarar görür ve sıkıntı yaşar. Rüyasında kurşun yarası olduğunu gören kişi, eliyle ve diliyle insanlara kötülük yapan bir adamın gazabına uğrar ve bunun sonucunda üzüntülü günler geçirir. Kurşun yarası, kötü söz ve argo kelimeler anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurşunla Vurulmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Vedat Karakoç (20 Şubat 2016 saat: 16:56)

    Rüyamda 3 kurşunla karnımdan yakın mesafeden vuruldum.kan yoktu.yeğenim hastaneye götüedü ameliyata alacakken hastane baş hekimi müdahale etti.ama acı hissetmedim.1 kurşunu deri altından elimle aldım uyandım.ALLAH cc HAYRA ÇIKARSIN İNŞAALLAH.

  2. mustafa (01 Aralık 2014 saat: 17:58)

    ruyamda 6 kursunla 3 sırtıma 3 boynuma sıkıldı yakından vuruluyorum ölleceyimi hsssettim ve kelimeyi şahadeet getirdim ölmedim fakat sonra ölmedim kursunlanmış halde yuruyordum kendimi sıktım boynumdan 3 kursun dustu 3 kursun sırtımda kaldı kendimi birdaha sıktım sırtımdakiler dusmedi tskler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,