RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek, iki düşünüp bir konuşmak ve çürük dala binmemek gerektiği anlamına gelir. Rüya sahibinin her aklına geleni konuşmamasında, her duyduğuna hemen inanmamasında, iyi geldiği söylenen her şeyi denememesinde fayda olacaktır. Rüyada kurt köpeği görmek, bir kişiye haksızlık etmeye tabir edilir. Rüya sahibi suçluluğuna dair somut bir kanıtı olmadığı halde bir kişiyi, sanki yüzde yüz suçluymuş gibi yerden yere vuracak, ağır laflar sarf edip, hakaret edecek, daha sonra da günahsız olduğunu öğrenip, çok pişman olacak demektir. Rüyada kurt köpeği görmek, rüya sahibinin çevresindeki bazı kişiler karşı temkinli davranması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Kurt Köpeği Kovalaması

Rüya sahibinin gözden düşeceği bir iş yapmasına ve toplumdaki yerinin sarsılmasına delalet eder. Rüyasında kurt köpeğinin kendisini kovaladığını gören kişinin toplumda kötü anılmasına ve gözden düşüp, adının çıkmasına neden olacak laf edebileceği ya da iş yapabileceği söylenir.

Rüyada Kurt Köpeği Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin müjdeli bir haber almasına ve çok mutlu olmasına işaret eder. Rüyasında kurt köpeği yavrusu görmek evlat sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Aileye yeni ve küçük bir birey geliyor demektir.

Rüyada Kurt Köpeği Öldürmek

Dostunu üzmeye ve kırmaya işaret eder. Rüyasında kurt köpeği öldürdüğünü gören kişi, kendisini çok seven bir arkadaşına saygısızlık ve haksızlık yaparak, onun çok üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Kurt Köpeği Tarafından Kovalanmak

Rüyada kurt köpeği tarafından kovalandığını gören kişi, zor günler geçirebilir. Borçlanabilir, hastalanabilir, iftiraya uğrayabilir. Rüya sahibi için sıkıntılı günlerin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Kurt Köpeği Saldırısı

Rüya sahibinin herkese güvenmemesi gerektiğine aksi takdirde en güvendiği kişilerden zarar göreceğine delalet eder. Çünkü rüyada kurt köpeği saldırısı, dost sanılan kişinin elinden gelecek olan sıkıntıya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,