RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek, iki düşünüp bir konuşmak ve çürük dala binmemek gerektiği anlamına gelir. Rüya sahibinin her aklına geleni konuşmamasında, her duyduğuna hemen inanmamasında, iyi geldiği söylenen her şeyi denememesinde fayda olacaktır. Rüyada kurt köpeği görmek, bir kişiye haksızlık etmeye tabir edilir. Rüya sahibi suçluluğuna dair somut bir kanıtı olmadığı halde bir kişiyi, sanki yüzde yüz suçluymuş gibi yerden yere vuracak, ağır laflar sarf edip, hakaret edecek, daha sonra da günahsız olduğunu öğrenip, çok pişman olacak demektir. Rüyada kurt köpeği görmek, rüya sahibinin çevresindeki bazı kişiler karşı temkinli davranması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Kurt Köpeği Kovalaması

Rüya sahibinin gözden düşeceği bir iş yapmasına ve toplumdaki yerinin sarsılmasına delalet eder. Rüyasında kurt köpeğinin kendisini kovaladığını gören kişinin toplumda kötü anılmasına ve gözden düşüp, adının çıkmasına neden olacak laf edebileceği ya da iş yapabileceği söylenir.

Rüyada Kurt Köpeği Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin müjdeli bir haber almasına ve çok mutlu olmasına işaret eder. Rüyasında kurt köpeği yavrusu görmek evlat sahibi olmak şeklinde tabir edilir. Aileye yeni ve küçük bir birey geliyor demektir.

Rüyada Kurt Köpeği Öldürmek

Dostunu üzmeye ve kırmaya işaret eder. Rüyasında kurt köpeği öldürdüğünü gören kişi, kendisini çok seven bir arkadaşına saygısızlık ve haksızlık yaparak, onun çok üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Kurt Köpeği Tarafından Kovalanmak

Rüyada kurt köpeği tarafından kovalandığını gören kişi, zor günler geçirebilir. Borçlanabilir, hastalanabilir, iftiraya uğrayabilir. Rüya sahibi için sıkıntılı günlerin yaklaştığına delalet eder.

Rüyada Kurt Köpeği Saldırısı

Rüya sahibinin herkese güvenmemesi gerektiğine aksi takdirde en güvendiği kişilerden zarar göreceğine delalet eder. Çünkü rüyada kurt köpeği saldırısı, dost sanılan kişinin elinden gelecek olan sıkıntıya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurt Köpeği Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yusuf (05 Nisan 2014 saat: 08:10)

  Mrb rüyamda evden çıkıyordum evin önü çatı ve diğer yerler kurt köpeği doluydu ama hiç birşey yapmadılar öylece geçip gittim ve sonra çatıya çıktım o anda bir köpek benimle konuştu arkadaşını sordu bende gösterdim ve arkadaşını öldürdü çok tuhaftı bur ara trende yolculuk yapıyorum ve orda minik bir Sibirya kurdu seviyorum trenden hastane kontrolü için indiriyorlar bizi ve ayaklarım kayıyor garip yemekler yiyoruz hiç görmediğim ve sonrası hatırlamıyorum Teşekkürler

 2. Ayşe (10 Mart 2014 saat: 15:26)

  Mrb rüyamda evden çıkıyordum evin önü çatı ve diğer yerler kurt köpeği doluydu ama hiç birşey yapmadılar öylece geçip gittim ve sonra çatıya çıktım o anda bir köpek benimle konuştu arkadaşını sordu bende gösterdim ve arkadaşını öldürdü çok tuhaftı bur ara trende yolculuk yapıyorum ve orda minik bir Sibirya kurdu seviyorum trenden hastane kontrolü için indiriyorlar bizi ve ayaklarım kayıyor garip yemekler yiyoruz hiç görmediğim ve sonrası hatırlamıyorum Teşekkürler

 3. zekiye (04 Şubat 2014 saat: 10:15)

  rüyamda eşimin kardeşinin düğünü oluyordu kendisi gerçekte nişanlı zaten sonra düğünde yemek verilecek ama çatal kaşık eksik sonra ben bi yerden çatal kaşık buldum emanet ama bunlar altınmı gümüşmü ikisinden biri sofrada öyle parlıyorki.. kaybolmasın diye sıkı sıkı tembıhledıler benı. sonra onları iş bitince geri topladım yerıne götürdüm evime geliyorum eşimle uyuyoruz kendi evimde snra ufak bi köpek, bi kamlumbağa, var evde ve heryeri örümcek ağı kaplamış eşimi kaldırıyorum kapımbağa var diye karanlıkta oda bulamadı kamlumbağayı bana dedıkı hanı nerde yat uyu yok bişey derken eşime gösterdim bak senın yastığında kaplumbağa diye oda aldı attı dışarı bende örümcek ağlarını temızledım ama o kadar cok kı evın heryerını sarmış yorumlarsanız sevınırım..

 4. emre (23 Ocak 2014 saat: 06:45)

  Merhabalar,ben rüyamda 3 4 sevdiğim arkadaşımla patika bir yolda yürürken birden kurt köpekleri kovalamaya başladı arkamızdan ben boyu bir metre olmuyan bahçe gibi bir yerden atladım kurt köpeği karşımdaydı onun çok rahat girebiliceği bir yerdi göz göze geldik ben o anda la ilahe illallah dedim zikir çektim besmele çektim ve bana saldırmadı döndü gitti daha sonra diğer arkadaşlarıma bakmaya gittiğimde bir tanesi ağlıyordu çünkü diğer arkadaşımızın kanlı giysisi vardı bir köşede sonra tanıdık bir araç geçti ona bindik gerisini hatırlamıyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

 5. pınar (07 Ocak 2014 saat: 00:58)

  merhablar.rüyamda yatılı bir okulda misafir olarak gördüm kendimi.polis okuluydu bu yer.kitabının tanıtımını yapan bir kadın yazrın yanındaydım.bi ara bana kitap hakkında sorular soruldu .kitaptan sadece bir iki paragraf okumuş olmama rağmen gelenlere kitap hakkında yorumlar yapıyordum.sonra ordan ayrıldım sağ tarafta kapısı açık bir oda vardı ve orda kemal kılıçdaroğlu bir adama sürekli o kızın başı açık uygunsuz fotolarını öutlaka çekip getirin diyordu.anlamak için iyice dönüp bakınca beni fark etti ve ordan uzaklaşıp hemen durumu anlatabileceğim bir yetkili buldum.olayı anlatınca beni korumk için bir odaya sakladı.sonra kendimi bir arazide gördüm .uzaktan annem kırmızı et doğruydu,yardım etmek için yanına gittim yerin tümünü kaplayacak büyüklükte bir et parçasıydı.etten uzun iki üç şerit kestiğimi hatırlıyorum.sonra etrafta aniden köpeklr ve kurtlar belirmeye başladı ,et için gelmişlrdi.yerden bir ağaç dalı aldım anneme yardım etmem gerekliydi.onları kovalarsam ve bana saldırırlarsa tek başıma nasıl başa çıkarım diye düşünmeme rağmen geri adım atmadım peşinlerinden gittim.bi anda arkadan sesler gelmeye başladı,dönüp baktığımda yaya,atlı elinde silah,sopa bulunan adamlar kurt ve köpekleri def etmek için geliyorlrdı.onların sesini duyunca hayvanların hepsi dağılıp gitti.sonra kendimi yıllar önce taşındığımız evde gördüm.ıslak olan banyonun ön ksımını siliyordum.önce ıslak oluşuna kızdım fakat evde bulunan bi r erkek misafirin aldığı abdestten dolayı ıslattığını görünce neyse diyip kurutnaya devam ettim.banyoya doğru gidince annemin bir sürü doğranmış tavuk etini bir biriinden ayırdığını temizlediğini gördüm.kızdım tavukları temizleyecek başka yer kalmadı mı ,rezil olucaz millete diye.bişey olmaz burası gayet temiz ve kimse bişey demez dedi.rüyanın sonunda avucuma bir kalıp sabun tutuşturdu bir el ve uyandım.yorumlarsanız sevinirim.şimdien teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,