RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurtadam Görmek

Rüyada kurtadam görmek, rüyayı gören kişinin hayal gücünün çok güçlü olduğuna bu durumun kendisini gerçeklerden az da olsa uzaklaştırdığına ve aşırıya kaçması durumunda hayaller dünyasında yaşamasının kaçınılmaz olacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin her insan gibi bazı zayıf yanlarının olduğuna ve olaylar karşısında bazen büyük tepkiler gösterebildiğine rivayet edilir.

Rüyada Kurtadam Olmak

Rüyayı gören kişinin maddi anlamda güç kazanacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin ticarete atılacağına, kariyerinde atılım yapacağına bu sayede hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Vampir ve Kurtadam Görmek

Rüyayı gören kişiyi çekemeyen, mutluluğuna ve başarılarına mani olmak isteyen, onu kıskanan, malından ve parasından faydalanmaya çalışan bazı kimselerin varlığına işaret eder ve bu kem gözlü kimselerin rüya sahibine zarar vermek için bir takım planlar yaptığına yorulur.

Rüyada Kurt Adama Dönüşmek

Rüyayı gören kişinin kötü halden iyi hale geçeceğine, korkularından kurtulacağına, hayata karşı cesaretleneceğine ve böylece kendine güveninin geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bundan sonra önünde hiçbir engel olmayacak, aklına koyduğu her işte muvaffak olacak ve tuttuğunu koparak kişi haline gelecek demektir.

Rüyada Kurt Adamdan Kaçmak

Rüyayı gören kişinin kendisini maddi zarara uğratacak, can güvenliğini tehlikeye atacak ve başının da belaya girmesine neden olacak bir musibeti atlatmayı bileceğine bu sayede büyük bir melanetten de kurtulmuş olacağına işaret eder. Rüya sahibi şans eseri bir beladan korunacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kurt Adam Saldırısı Görmek

Rüyayı gören kişinin canına ve malına kast eden bazı düşmanları ya da hısımları olduğu anlamına gelir ve bu kimselerin fırsat kolladığına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: