RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada kürtaj görmek, günaha girmeye, kusurlu işler yapmaya, kötü kişilere bulaşmaya, fena işlere girmeye delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin her geçen gün daha fazla geriye doğru gideceğine, hayatının alt üst olacağına, düzeninin bozulacağına ve bir takım sağlık sorunlarının peyda olacağına işaret eder. Rüyada kürtaj görmek, sıkıntı, zorluk, zahmet anlamına gelirken bir yanda da günahkâr olmaya tabir edilir.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyasında kürtaj olduğunu gören kişi, kusurlu bir iş yapacak ve bunun ceremesini çekecek demektir. Rüya sahibi yanlış bir adım atacak bu yüzden de içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için çırpınıp duracak demektir.

Rüyada Kürtaj Yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırmak da sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendi eliyle kendine zarar verecek bir yanlışa düşmesine, sonradan çok pişman olup kafasını taşlara vurmasına fakat bunun kendine fayda getirmemesine delalet eder.

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçtiğini gören kişi, belalı bir işten ya da durumdan son anda kurtulacak, büyük bir yanlıştan kıl payı dönecektir diye yorumlanır. Kişi, kendisi için isabetli olacak ve zarara uğramasını engelleyecek bir karar alacaktır.

Rüyada Kürtaj Yaptıran Birini Görmek

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek, fesat, art niyetli, arsız, yüzsüz, uslanmaz kişilerle yakınlaşmaya ve onları kendine dost saymaya tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış seçimler yaparak hiç olmadık kimselerle hareket edip, başını belaya sokacağına tabir edilir.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak,  rüya sahibinin adına leke sürecek işlere bulaşacağına adının lekeleneceğine, ekmeğinin ve kazancının haram hale geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, ailesini utandıracak, itibarını sarsacak, adını ve değerini düşürecek yollara girip, hatalı işler yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!