RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürtaj Görmek

Rüyada kürtaj görmek, günaha girmeye, kusurlu işler yapmaya, kötü kişilere bulaşmaya, fena işlere girmeye delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin her geçen gün daha fazla geriye doğru gideceğine, hayatının alt üst olacağına, düzeninin bozulacağına ve bir takım sağlık sorunlarının peyda olacağına işaret eder. Rüyada kürtaj görmek, sıkıntı, zorluk, zahmet anlamına gelirken bir yanda da günahkâr olmaya tabir edilir.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek

Rüyasında kürtaj olduğunu gören kişi, kusurlu bir iş yapacak ve bunun ceremesini çekecek demektir. Rüya sahibi yanlış bir adım atacak bu yüzden de içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için çırpınıp duracak demektir.

Rüyada Kürtaj Yaptırmak

Rüyada kürtaj yaptırmak da sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendi eliyle kendine zarar verecek bir yanlışa düşmesine, sonradan çok pişman olup kafasını taşlara vurmasına fakat bunun kendine fayda getirmemesine delalet eder.

Rüyada Kürtaj Olmaktan Vazgeçmek

Rüyada kürtaj olmaktan vazgeçtiğini gören kişi, belalı bir işten ya da durumdan son anda kurtulacak, büyük bir yanlıştan kıl payı dönecektir diye yorumlanır. Kişi, kendisi için isabetli olacak ve zarara uğramasını engelleyecek bir karar alacaktır.

Rüyada Kürtaj Yaptıran Birini Görmek

Rüyada kürtaj yaptıran birini görmek, fesat, art niyetli, arsız, yüzsüz, uslanmaz kişilerle yakınlaşmaya ve onları kendine dost saymaya tabir edilir. Rüya sahibinin yanlış seçimler yaparak hiç olmadık kimselerle hareket edip, başını belaya sokacağına tabir edilir.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak,  rüya sahibinin adına leke sürecek işlere bulaşacağına adının lekeleneceğine, ekmeğinin ve kazancının haram hale geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi, ailesini utandıracak, itibarını sarsacak, adını ve değerini düşürecek yollara girip, hatalı işler yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kürtaj Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. derin (30 Nisan 2014 saat: 12:08)

    rüyamda hamileymişim hastaneye gidiyorum kürtaj olmaya ailemde dahil herkes çocuğu aldırmaya yönlendiriyor beni. tanıdığım bir doktor arkadaşım hastane işleri için yardımcı oluyor hesapta ama kendisini görmüyorum hiç telefonda konuşuyoruz. hastaneye gidiyorum arkadaşımı telefonla arıyorum vakit geçiyor ben yetişmeye çalışıyorum sürekli bir aksilik arkadaşıma ulaşamıyorum bir türlü işlem iptal oluyor dolayısıyla sonra kürtaj yapacak doktorla karşılaşıyorum koridorda ama kendimde ne yapmak istediğim konusunda kararsızım o arada uyanıyorum..
    yorum için şimdiden teşekkürler..

  2. Berfu (11 Mart 2014 saat: 11:23)

    Rüyamda hastahaneye gidiyordum rutin kontrol yaptırmaya. Daha sonra kadın doğum bölümüne giriyordum ve oradaki yatağa uzanıyorum.Doktor bayanın baktıktan sonra bir de yardımcısı bakmak istiyor. Kontrol ederken eline birşey takılıyor ve çıkarıyor. Benim hamile olduğumu söylüyordu. Elindekine bakıp bu bir erkek ceninmiş dedi. Daha sonra bakmam için bana uzattı. Cenin bebek şeklinde gibiydi bir insan eli kadardı boyutu, sadece kafası daha tam tamamlanmamış sinek kafası gibiydi. 3 aya yakın hamileymişim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,