RuyaTabirleri.com

Rüyada Kürtaj Olmak

Rüyada kürtaj olmak, iyi değildir, uğursuzluk ve melanet anlamına gelir. Rüya sahibinin yatağa düşmesi şeklinde tabir edilir. Ağız tadının kaçması, işlerin aksaması, bir takım sorunların ve aksiliklerin baş göstermesi ile tabir edilir. Rüyada kürtaj olmak hayra alamet değildir. Halsizlik, yorgunluk, bitkinlik şeklinde yorumlanır. Huzurun ve mutluluğun bozulacağı, uzun süre çözümsüz kalacak sorunların baş göstereceği ile tabir edilir.

Rüyada Kürtaj Olduğunu Görmek               

Rüyada kürtaj olduğunu görmek büyük bir yanılgı ve gaflet içine düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin bir kimse hakkında ya da bir iş ile ilgili olarak sonradan kendisini hayal kırıklığına uğratacak bir öngörüde bulunup, bu doğrultuda hareket edeceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu kez hislerinde haklı çıkmayacak demektir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek kadın ve erkek için farklı anlamlar ifade eder ve değişik şekillerde yorumlanır. Kadının rüyasında hamile olduğunu görmesi mubahtır ve şans anlamına gelir. Erkek için talihsizlik olarak değerlendirilir, kısmetsizlik ve şansızlık şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada hamile olduğunu öğrenen kişi, yeni kimselerle tanışacak ve mutluluğa vesile olacak olaylar yaşayacak demektir. Yani bu rüya mutluluk anlamına gelir ve kişinin manevi duygularının yükseleceği ile açıklanır. Rüya sahibi romantik günler yaşayacaktır.

Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyasında bebeği zaruretten dolayı aldırdığını gören kişi çektiği tüm çileden, dertten ve yokluktan kurtulur, eli bolluğa kavuşur ve huzuru da yerine gelir derler. Gelecek günler rüya sahibine şan ve güzellik getirecektir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, sevinç yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin dertten ve kederden uzaklaşacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına işaret eder. Müjdeli ve sürpriz bir gelişme yaşanacağı ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: