RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurtarılmak

Rüyada kurtarılmak, zor bir durum karşısında kişinin alacağı yardımı işaret eder. Bu yardım maddi olarak kişiyi rahatlatan önemli bir miktarı işaret ederken aynı zamanda manevi olarak da bu sıkıntılı süreçte rüya sahibinin hem ailesi, hem eşi, hem de çocukları ve dostları tarafından yalnız bırakılmayacağını, her anlamda destek göreceğini bildirir. Kurtarıldığını görmek aynı zamanda bir beladan son anda paçayı sıyırmak, bir kazadan şans eseri kurtulmak gibi anlamlara da gelir. Kişiyi kötü yola sürükleyen bir arkadaşın varlığının fark edilmesi sonucu o kişiyle tüm bağları kesecek olmanın da alametidir.

Rüyada Yangından Kurtarılmak

Büyük bir felaketten kurtulmak ve kişi için hayati tehlike oluşturacak bir olaydan sağ salim çıkmayı becermek anlamına gelir. Genellikle büyük aksilikleri veya kazaları işaret eden rüya, yaşanan kötü bir olayın çok daha büyük zararlar vermesinin önüne geçileceğinin de müjdecisidir. Yangından kurtarıldığını gören kimseler gerçek hayatlarında da yakınlarından ve sevdiklerinden önemli yardımlar görürler. Yanlışlarını düzeltmek veya bilmeden girdikleri kötü bir olaydan sevdiklerinin uyarıları ile tertemiz bir şekilde çıkmak anlamına da gelir.

Rüyada Araba Kazasından Kurtarılmak

Kişi için hayırlı olmayan bir durumun sona ereceğini, bir müddet sıkıntı çekilse de sonuçları çok daha kötü olmadan kişinin yeniden hayatını düzene sokmak için başlangıçlar yapacağını işaret eder. Bir yolculuktan vazgeçmek veya mevcut iş değişikliğini ertelemek anlamlarına da gelir.

Rüyada Uçak Kazasından Kurtarılmak

Büyük bir mucizeye işaret olan rüya, İslami olarak kişinin bugüne değin yaptığı iyiliklerin karşılığını bir sıkıntıyı atlatırken alacağına ve canına zeval gelmeden sadece bir miktar mal kaybı yaşayarak önemli bir belayı başından savacağını tabir eder.

Rüyada Kurtarılmanın Psikolojik Yorumu

Ruhsal olarak yardıma ihtiyacı olan ancak bunun farkında olmayan kişileri ifade eden rüya kesinlikle rüya sahibinin profesyonel ellerce tedavi edilmesi gerektiğini de işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurtarılmak İle İlgili Rüyalar;

  1. selin (27 Ağustos 2016 saat: 11:43)

    Rüyamda taciz ediliyordum korkunc bi yaratik tarafindan bagıtıp yardim istiyordum tenis antrenörüm balkonda oturuyordu ondan yardim istemeye basladim sonra kosarak gelip beni kurtardi yaratik da bi sinege dönüşüp ucup gitti bende antrenörume sıkıca sarildim

  2. Gizem (23 Temmuz 2016 saat: 23:36)

    Rüyada bir erkeğin beni sivri bir kayanın sırtıma çarpmasında kurtarmıştı ustelik hic tanımadığım bir kişiydi. Benim karakterlerimin çoğuna sahipti.tek farkla o utangaç değildi ve bana biraz aşıktıve yakışıklıydı. Bu rüyanın anlami nedir lütfen söyleyin.

  3. murat (07 Ağustos 2015 saat: 09:51)

    inşaat alanında yılan vardı öldürmeye gittim fakat yaşlı bir teyze ve yaşlı amca benim gitmemi istemediler benim yerime onlar gitti. geri geldiklerinde yılan onları ısırmıştı durumları kötüydü bu sefer ben gidecektim yine gitmemi istemediler zorladılar ama yinede gittim tam yılana yaklaşacaktım birden havaya uctum o alan üzerinde uçarak gezmeye başladım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,