RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurtarmak

Rüyada kurtarmak, hayırlı ve güzel işler yapmaya ve karşılığını bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin iyi niyetlerle çıkacağı yolda kendisi gibi temiz kalpli ve hayırlı kişilerle karşılaşacağına onlar sayesinde içine düştüğü kötü durumlardan ve karamsar ruh halinden kurtulacağına, hayata daha sıkı tutunacağına ve yeninden can bulacağına işaret eder. Bu rüya iyilik yapmaya karşılığında da iyilik görmeye işaret eder.

Rüyada Can Kurtarmak

Rüyada can kurtarmak, esenlik bulmaya, rahatlığa ve huzura kavuşmaya, zor günleri atlatma gücüne, kudretine, sabrına ve inancına sahip olmaya, yaşanacak ferah ve güzel günler olduğuna delalete eder.

Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyada birini kurtarmak ya da birini kurtardığını görmek, aşılmaz gibi görünen sorunları aşmaya, imkânsız gibi duran isteklere kavuşmaya, çözümü olmayan sorunlara çözüm bulmaya ve şifasız dertlerin ilacını almaya işaret eder. Çok hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Yardım Etmek

Rüyada yardım ettiğini görmek, hayırlara tabir edilir. Rüya sahibinin önüne bir daha kolay kolay elde edilemeyecek kadar güzel fırsatlar çıkacağına, bu şans sayesinde hayatının ve işlerinin düzene gireceğine, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Yardım Etmek

Rüyasında birine yardım ettiğini gören kişinin her istediği gerçekleşecek demektir. Rüya sahibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı projelerinin gerçekleşeceğine ya da işini büyütme planlarının başarıya ulaşacağına ve kişinin yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada Hayat Kurmak

Rüyada hayat kurtarmak da güzelliklerle karşılaşmaya, hayır içinde kalmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin ve dualarının kabul olacağı, isteklerinin de yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Yardım İstemek

Rüyada yardım istemek, hak yolunda büyük bir sevap işlemeye tabir edilir. Kişinin, malından ya da parasından vererek, düşkün olan kimselerin imdadına yetişeceğine ve hayır duası alacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurtarmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Dilek (17 Mart 2014 saat: 10:52)

  Rüyamda kızımla birlikte bir kayaya tırmanıp yukarı çıkmaya çalışıyoruz.O tırmanmadan önce küçük bir kedi kurtarıyoruz ama tam olarak nereden olduğunu bilmiyorum.Tırmanmaya çalışırken kızımı yukarı çıkarmakta zorlanıyorum ama sonunda çıkıyoruz küçük bir camdan bir caddeye çıkıyoruz. Orada ise kalabalık bir kamyon ve bana ait tabak bardaklar taşınmak için bekliyor gerisini hatırlayamıyorum.

 2. aslı (06 Mart 2014 saat: 19:28)

  rüyamda eski evimizin kapısının onunde annemle konuşurken bir anda spatula gibi bir şey anneme doğru uçuyor ben o cismi daha görmeden annemin üzerine atlıyom cisim annemin bulunduğu duvara çakılıyo annemin hayatını kurtarıyom sonra çok çok şiddetli bir fırtına çıkıyo ben ailemi eve sokuyorum ve kapıyı tutuyorum tutmasam rüzgardan açılacak ama fırtına çok şiddetli kıyamet kopuyor sandım.

 3. NIL (15 Ocak 2014 saat: 09:05)

  Ruyamda bir baba ve ogluna siringa ile uyusturucu verilecekmis. Baba oguluda bunlara kotuluk yapacak olan kisileride tanimiyorum ve nasil yaptim bilmiyorum ama sonucta onlari kurtardigimi hatirliyorum. Hatta ben once babayi kurtariyorum siringayi boynun altindan enjekte edeceklermis “ya diyorum 5-6yaslarinda bi cocuk nasil yaparsiniz boyle biseyi”dedikten sonra ya kendim ya da kurtardigim babayla gidip cocugu da kurtariyoruz. Hatirlayabildiklerim bunlar.

 4. ahmet (30 Aralık 2013 saat: 17:50)

  sarı bir inek denizin içinde denize doğru aclıyor bende onun boğulacağını düşünerek denize girip ineyi karaya doğru kovalıyorum o sırada ineğin boynunda bilek kalınlığında bi kaç metre uzunluğunda zincir görüyorum..o sırada ineği iyiki karaya doğru kovaladığımı ..bu kalın zinçirle yüzemiyeceyini bogulacağınını düşünüyorum..ve inek karaya doğru yürüdüğünü görüyorum bende rahatlıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,